Barfix yüzünden

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Snoopy tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Snoopy

Snoopy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    1 yıla yakındır evimde barfix barım var orda düzenli barfix cekiyorum 2 aydır salona gidiyorum kanatlarım arkadaşlara göre baya fazla buda hoşuma gidiyor asıl konu 2 aydır eldiven kullanyorum öncesinde yoktu ve ellerim yara gibi nasır bagladılar sertleştiler buna çözümü olan varmı ? ( kız arkadaş a karşı mahçup gibiyim :D ) kafa_

2. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    malesef bir çözüm yok eldiven kullansanda yok.
    Ancak kız arkadaşına mahçup falan olma sonuçta biz erkeğiz, elimiz tabiki sert ve nasırlı olacak ne yani yumuşak ve pürüzsüz mü olmalı bir erkeğin elleri ?

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İlginç , vücutta çoğu şeyin rejene olduğunu biliyordum.Ama bu nasır olayı şimdi aklıma geldi bu gerçekten rejene olmuyor galiba çünkü bende hafif bir hafta kullandım nasır oldu ama hemen eldivene geçince sol el geçti sağ elim hala var.Ayrıca babamın elleri heryeri nasır gibi onun ki hiç geçmedi.Demek ki bu rejene olmuyor.Genelde vücudumda oluşan bir yaranın geçme süresini hep merak ederimde vücut kendi kendini yenilediği için.Büyük ihtimal sorunun krem vesaire araştırma yaparak çözüm bulucaksın veya forumda bilenler vardır.Ama oraya birşeyler sürmeden geçmez bence.

4. Snoopy

Snoopy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bende eldiven kullanıyorum da pek faydasını görmedim tabi eskisi gibi tahriş olmuyor

Sayfayı Paylaş