Barfiks ve Dips

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Body_ tarafından 17 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler, benim yaş 15 ama 11-12 yaşından beri Dips yapıyorum, barfiks çekiyorum.

Bazıları barfiks çekmenin kanat kaslarını geliştirdiğini ve omuzların genişlediğini söyler. Ben kollarımda takat kalmayana dek çekiyorum. Ama kanat kaslarım hala istediğim gibi değil ne yapmalıyım.

Kanat kaslarımı tam olarak nasıl daha iyi geliştiririm. Ve omuzlarımı nasıl daha iyi genişletirim.

Bir de yüzücülerin hepsi geniş vücutlu omuzları geniş oluyor çok iyi de kol kasları oluyor. Yüzmek hangi kasları çalıştırır tam olarak?

Teşekkürler.

2. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Bende daha yeni sayılırım ama bildiğim kadarıyla ellerinin içi dışa bakacak yani ellerinin dış yüzü sana doğru dönük olacak ellerin omuz izandan 1 karış civarı daha açık olacak ve kendini kaldırırken boynunu öne alarak kaldır barfiks boynunun arkasına gelsin bide bunu boynunu öne almadan yap boynunu öne aldığında gerçekten çok fazla zorlandığını hissedebilirsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:29 ----------

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-s-rt-kanat-al-t10426.html demek istediğim burda resimli şekilde var.

Body_ bunu beğendi.
  3. Body_

Body_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten öyle çekiyorum ama bu boyun işini ilk defa duydum deneyeceğim saolun.

4. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Yorulana Kadar Değilde Mesela 3x8 veya 4x5 vs. ( kendine göre ayarlaya ) yaparsan ve dinlenmeni iyi yaparsan gelişme olacaktır. Gelişme sadece egzersizle olmuyor . Dinlenme de kas gelişmesinde önemli bir etken

Body_ bunu beğendi.
  5. by-Exo

by-Exo Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Bildiğim kadarıyla yüzmek tüm vucudu calıştırır diye biliyorum

Kanat kaslarına gelınce hemen olmasını bekleme sabır isteyen bir spordur body barfiks çekme videolarına bak sen hareketi belkide yanlış yapıyorsun

Omuz hareketleri var onlarla gelıişir

Body_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş