Barfiks hakkında 1-2 soru sorucam

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve 4Bodymuscle tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar ben barfiks 1 tane bile zor çekiyorum 2.yi yarım anca çekiyorum fakat deişik birşey denedim ayağımın altına tabure aldım ve tabureye ayağmı koyuyorm ancak ayağımdan çok fazla destek almıyorum kollarıma yükleniyorum ekndime yukarı çekiyorum örneğinCHIN-UP (BACK) hareketinde sırtıma yük bindiğini ve ağrıdığını çok fazla hissediyorum 2 tane yapınca yanma oluyor sizce bu zarar verirmi yada böyle böyle barfiks çekmemi geliştirebilirmiyim?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:39 ----------

Bu arada düzgün yapabilmek için uğraşıyorum

2. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    hareketi nizami yaparak 1 tane çek. bir iki hafta sonra sayı artacaktır.

3. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Zarar vermez zaten hiç barfiks çekemeyenler senin yaptığın şekilde başlar genelde ayağınla azıcık destek verirsin aşağıya inerkende yavaş yavaş inersin bende o şekilde başladım 4-5 tane normal çekiyorum şimdi

4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    ben hiç spor yapmadan önceleri 20 tane barfix çekebiliyordum şimdi sayı 40 ı geçti. çok iyi vucuda sahip tanıdıklarım var 20 taneyi zor çekiyorlar bunu güce mi baglamak gerekiyor dayanıklılıgamı yoksa her ikisine birden mi? ama bazı insanların doğuştan bazı konularda daha yetenekli oldukları gerçek zannedersem.

5. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim soracağım bir soru daha var barfiks çekerken karın kaslarımızı sıkmamız gerekiyormuş ama karın kasımızı sıkarken düzgün nefes alıp verebiliyorum ama karın kaslarımı bırakıyorum nefes verirken alırken gene sıkıyorum bunun için bir antreman varmı ?

Sayfayı Paylaş