Barfiks Aleti Seçimi 2 Ürün Arasında Kaldım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gamez34 tarafından 8 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar şimdi barfiks için bar alıcam bitanesi koridor için sıkıştırmalı o landan türkmalıymış diğeride kapı için çok amaçlı olan hangisini alayım sizce şimdi çok amaçlı olanı takınca kapıya işin bitince çıkartmak gerekicek çünkü insanlar kafasını eğerekmi geçsin kapnıın altında o yüzden 1 puan düştü gözümde resimleri şöyle
    Çok Amaçlı Olanbu

Koridor için olanda bu

yani hangisini alayım daha sağlıklı olması acısından tam bu 2. bar için olan yer mevcut 2. yi kapıya değil koridora takıcam .. cevaplarınızı bekliyorum

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    1.daha iyi ama bence 2. de daha kolay barfix çekilir kolidorda daha rahat yaparsın ama digerinde dips gibi hareketler yapabiliyorsun ama ben alsam türk malı olanı alırdım. :)

Ritmo Caliente bunu beğendi.
  3. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    1. aletteki dips felan tam bırakamazsın kendini yere tam verim alamazsın yerli malını seç destek olmalı ki daha iyilerini yapsınlar

4. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    1. cok daha kullanıslı 2. elinde kalır haberin olsun 2sinide denedim

5. Tatanga54

Tatanga54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    gamez35 1.sinde arkadaşlarında söylediği gibi dips gibi hareketler yapabilrsin ama kendini tam bırakamazsın fazla verim alabileceğini sanmıyorum.Ama 2.sinde ise aynısı bende var ve çok sağlam kendini isteğine göre ayarlarsın ama ben her iki ucuna bez koyuyorum.çünkü yanları kauçuk olduğu için duvarda siyah iz bırakıyo:D eğer kilon 100 den falazla değilse 2.sini öneririm

sheridanın dediklerine katılmıyorum 2. elinde kalır haberin olsun demiş eğer düşmeden bahsediyorsa ben 4 aydır kullanıyorum hiçbir şekilde düşme.kayma dahi olmadı iyice sıktıktan sonra sapasağlam ve güvenilir oluyor.

6. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Karar verdim 2. alıcam ama kredikartı yok ugraşcaz bayapa bi alabilmek için şu zamazingoyu

7. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 var gayet memnunum Sıkıstırdım duvara bir cm oynama yapmıyor. Eminönünden alabilirsin. bırak barfiks cekmeyi yerden kendimi kıpıltamazken simdi 6 barfiks çıkarıyorum

8. _emre_

_emre_ Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bende de 2.si var. yaklaşık bir senedir kullanıyorum. odamdaki kapı kasasına sıkıştırdım. sıkıştırdığımdan beri 1cm yerinden oynamadı. bence hem ucuz hem sağlam hem kullanışlı olan 2.yi al. ayrıca eğer evde vg yapıyorsan dips hareketi için bir çok alternatif var. örneğin ellerini belinin arkasında kalacak şekilde bir masaya koy, ayaklarını da topuklarından bir sandalyeye (sandalye ve masa hareket etmeyecek şekilde olsun ki emniyet açısından sıkıntı çıkmasın) koy. kendini bırakabildiğin yere kadar bırak. al sana krallar gibi dips ;)

Sayfayı Paylaş