BANADA YARDIM EDERSENİZ HERKESE YARDIMINIZ DOKUNMUŞ

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve irresistable tarafından 22 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. irresistable

irresistable Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese selam umarım hepiniz iyisinizdir ben konuşmayı pek beceremem seven biride değilimdir yaşım 21
    istanbul sarıgaziden siteyi tamamiyle sanş eseri buldum uzak doğu sporlarından kung-fu bilirim il gençlik spor öüdürlüğüne bağlı pro lisansım var. ama bi sorunum var kaslarım orta derece var zaten bizim spor da kasın fazla bi önemi yok AMA VUCUDUM BERBAT OMUZLARIM COK DÜŞÜK T-SHİRT BODY GİYEMİYORUM psikolojik sorunlarım doğuyor LÜTFEN TECRÜBELİ ARKADAŞLARIM DAN YARDIM BEKLİYORUM NEDİR BU İŞLER NASIL OLUR PROTEİN VE BESLENME KONUSUNDA İLERİ DERECELİ BİLGİM VAR SPOR İLE İLGİLİ OLDUĞUMDAN NASIL KAS OLUSTUĞUNUZDA BİLİYORUM AMA NEDİR ADAM YAZMIŞ 60 KİLOYUM BİR ANDA KAS YIĞINI OLMUŞ NEDİR YA BU. BİDE BEN MİNYON YAPIDAYIM BU NEDENLE KENDİMİ ÇOK KÖTÜ HİSSEDİYORUM. BU NEDEN LE BU SPOR DAN UZAK DOĞU SPORLARINA VEDA EDİCEM SIRF MİNYON YAPIMDAN DOLAYI LÜTFEN ABİLERİMDEN DESTEK BEKLİYORUM
    YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİM....

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sana cok kolay `bir yol gostericem ve diyeceksin ki ya bu is ne basitmis.simdi forumu ac ve bastan asagiya oku ve sairacaksin ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş