bana verilen programın yanlış olduğunu düşünüyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dlxattack tarafından 30 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bu sporla 1.5 sene uğraştım 1 sene ara verdim ve şimdi 1 aydır yeniden yapıyorum 1 aydır evde planlıca degısık acılarda sınavlar mekıkler barfıksler yaparak 4 kılo fılan almıştım zaten 1 saat suruyordu evdekı programım 3 gundur salona gıdıyorum 1 sene salonda çalışmış biriyim 1.5 senelık bu sporla ugrasmıs olmama ragmen bana baslangıc programı verdıler doğrumudur uyuyummu dedıklerıne yoksa gecen sene uyguladıgım programımı uygulayım serbest ağırlık fılan yasak dedıler salondakı programım 30 dakka fılan suruyor 1 ay bunu yapman lazım alısman lazım dedıler ama zaten evde agır bı sekılde calısıyordum acılen esı vucudumu yenıden donmek ıstıyorum cunku bu 1ay bana vakıt kaybı gıbı gelıyor dedıklerını dınlemelımıyım sızce yoksa eskı spor salaonumdakı 1.5 saat programıma hemen gecıs yapmalımıyım?

2. kabus2213

kabus2213 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kendin yaz programı 1.5 sene içinde az çok vücudunu tanımışsındır hangi programla geliştiysen aynı şekilde devam et salon sahibinede açıklayıver serbest ağırlık nasıl yasak oluyormuş.

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Gerçekten az olabilir kardeş banada aynı şekilde bir program geldi 6 aydır yapıyordum bu sporu salonda hiç zorlanmıyorum yaparken bu yüzden yararı olduğunu sanmıyorum ama arkadaşlar adaptasyon programında olduğumu söylediler belki 1 yıl bırakınca vücudunu ısındırman gerek diye düşünüyordur antrenörün

4. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    1 hafta uygula adaptasyon programını yeterli olacaktır. 1 ay fazla bir süre.

5. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    beyler yanı 1 hafta uyguladıktan eskiden uyguladıgım uzun programına geçiş yapayım?

6. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    güncel.....

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Bu herseyi acikliyor. Ne bekliyordunuz advenced tipi bir prorram mi?

Sayfayı Paylaş