Bana Uygun Program Yazabilecek ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vampiries tarafından 30 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vampiries

vampiries Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba. 16 Yaşındayım..85 kiloyum..1.85 boyum var..Kas yapımda yaşıtlarıma göre biraz daha fazla...Şimdi forumda aradım fakat bulamadım evde aletsiz bir şekilde kendime uygun bir program istiyorum..Aletsiz dediğim dumble'sız falan..Sadece vücudumu kullanarak bana böyle bir program yazabilcek varmı? ve programı yazanda programı ne kadar yapıcagımı belirtir ve program bittiginde neler yapıcagımada ufak bi el atarsa çok sevinirm şimdiden teşekkürler.

2. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18

bu nasıl forumdur ya yeni konu açma yeri yok

3. ipsofacto

ipsofacto Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-nav-ekerek-g-s-t22586.html?t=22586
    burdan bakabilirsin arkadaşım. vücut yapın zaten sağlam. programa devam edersen, omuz, kol, kanat ve göğüs kasların gelişi.r ama bacak kaslarını ihmal etme. onun içinde uzun donlu külotlar bardır :) ounun içine kum doldur ve ayağınla kaldır indir. 10.3 ya da 15.3. soruların varsa söyle.

4. vampiries

vampiries Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır şınav tamamda karın kası için ne yapıyım ? :) düz mekik artık işlemiyor gibi geliyor bana sanki :D

5. ipsofacto

ipsofacto Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    karın kası için 1. yöntem mekiktir biliyosun. ama mesela evde yaparken, yere uzan, ayaklarını kanepenin üstüne uzat ve vüvut tabii ki aşağıd akalacak. bu şekilde yap. hatta kasılma bölgesinde 2-3 saniye durabilirsin. 2. yöntem ise, yere sırt üstü uzan. ayaklarını vücuduna doğru çek. basit gelebilir ama karın üst kasları için önemlidir.

6. vampiries

vampiries Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam bende bunları yapıyorum zaten şu anda :) saol

Sayfayı Paylaş