bana tavsiye edebileceğiniz salon var mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yusuf85 tarafından 7 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yusuf85

yusuf85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben de bir salona gidip vücut geliştirmek istiyorum ancak iyi bi salona başlamak istiyorum öncelikle hoca çok bilgili olmalı çünkü kafamda çok soru var bunları cevaplayabilecek bir kişi olmalı ve gelenlerle ilgilenmesini istiyorum herkese istediği vücudu sağlayabilecek programlar yazmalı. Bi de salonda yeterli alet olmalı. (fiyat biraz yüksek olabilir.) Beşiktaşta oturuyorum bu civarlarda tavsiye edebileceğiniz bi yer var mıdır?

2. yusuf85

yusuf85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha hiç cevap gelmemiş :( arkadaşlar yok mu tanıdığınız bildiğiniz böyle bir salon beşiktaş veya mecidiyeköy civarında. gidip rasgele bi yere yazılacağım ama hoca ilgilenmez diye korkuyorum.

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bende bu ara sporu bıraktım çünkü salonumdan ayrıldım ve beşiktaşta salon arıyorum, bugün-yarın gidip bakıcam. Haliç'i gördüm sakın gitme derim. Kartal'ın oralarda 3 katlı bir spor salonu var, orası fena değil, hocası iyi sanırım. İlgilenir mi bilmem ama yarışmaya felan katılmış. Bunların dışında gidip bakıcam, sanada söylerim. Ayrıca varsa bilen arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

4. yusuf85

yusuf85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mestano ne oldu araştırabildin mi hiç? Ben de senden haber bekliyorum güzel bi yer bulursan söylersin

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  6. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Buldum, beşiktaşta kartal heykelinin arkasında şahin spor salonu var. Ağırlık olarak iyi bir salon, beğendim. Sahibi daha önce podyuma felan çıkmış sanırım, fotoğraflarını gördüm. Body yapmak için ideal bir yer, aylık 75ytl. Yanımda 2 öğrencimle birlikte Allah izin verirse 1 hafta sonra başlıyoruz, 1,5 aydır yapamıyordum spor ve moralim acaip bozuk bu yüzden. Salıyı sabırsızlıkla bekliyorum:D

7. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Şahin spor salonundaki adam çok kasıntı.Bana çok itici geldi.Haliçten uzak durun.Yerin altında güler spor salonu var balıkçılar çarşısının altında adam 40 kilo bişey ben 5 sene önce avrupada hocalık yapıyordum diyo gelde inan..Championa baktınız mı?Çok profesyoneller ama baya pahalı...

8. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bu besiktastakilere ben de bakayim bir. gunluk calistirirlar mi acaba

9. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Haliç konusunda haklısın, kesinlikle uzak durun. Şahin'deki adam biraz kasıntı sanırım ama çok muhabbete giremedim, gerçi benim adamla pek işim olmaz zaten ancak bodyci olması salon içindeki düzeni etkilemiş ki bu işime geliyor. Championdan kastın bu Barbaros üstünde adexin oralardaki ise, çok berbat bir salon, fiyat/kalite karşılaştırmasına ise hiç girmeyeceğim. Ağırlık plakları ve neredeyse hiç dumbell yok. Makineler yetersiz, hemde çok yetersiz:D. Şahine dikkat ettim dumbell durum çok çok iyi. Ağırlık plakları sağda soldaydı ama yeterli gördüm. Kalf için makine yok sanırım ama onu leg presste yapabiliriz rahat rahat, tek sorunu 3 katlı olup biraz dar olması ama öss'ye kadar idare etmek zorundayım...
    Balıçılar çarşısının altında yermi var? oranın altı varmıki:D... Nasıl bir salon gidip görmeye değer mi?

10. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Sanmıyorum, sahipler para peşinde zaten. Maddi imkanın varsa kanyon'a felan git veya metrocity'nin oradaki veya hillside(doğrumu yazdım:D) felan...

11. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Adamla biraz muhabbet ettim durmadan kendini övdü başladı oramı buramı sıkmaya bak şurası eksik falan filan yaw bi daha dur fiyat öğrenmeye gelmişim ne bu samimiyet!!Ne biliyim itici geldi bana ama vucudu iiydi hakkını vermek lazım :) championu arkadaşlardan duydum iyi bi yer diye.Bide çok pahalı olunca insanın hayalinde süper biyer canlanıyor birde öven arkadaşların kız olduğuna dikkat etmek lazım :)..gürel için balıkçılar çarşısının arkası diyecektim altı demişim :) salon yaklaşık 60 metrekare bütün aletler dipdibe konmuş yerin altında havasız rutubet kokuyor ama aylık 50 ytl.bence görmek için 5 dakikanı ayır antrenör abartmıyorum 40 kilo civarında :) Birde çeliktürk var toprakbankın yanında biraz uzak ama bütün aletler var fakat ordada hoca yok aylık 90 ytl.Worldclassıda övdüler darphanenin ordaki.Oda champion gibi pahalı ama hiç gitmedim.

çeliktürkte günlük çalışma 2o ytl...

Son düzenleme: 18 Aralık 2007
  12. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    maddi anlamdan öte surekli istanbulda degilim ondan bu tarz besiktas taraflarinda gunluk idman yapabilecegim bir yer fena olmazdi

13. yusuf85

yusuf85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun arkadaşlar o zaman en mantıklısı şahin e yazılmak ben oraya daha önce bakmıştım hoca yok demişlerdi bayramdan sonra gidip bi konuşayım kasıntı olması çok sorun olmaz (adam iyi vücut yaptıysa kasılacak tabi :) ) eğer ilgileniyorsa yeter.

14. rex_dynasty

rex_dynasty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..hey..

..kimse cewap wermemiş, bi yaziim dedim, ben anadolu yakasında spor hocasıyım, yardımcı olmak isterdim ama ters yerde ikamet etmektesin adamım, ama ciddi ciddi çalışmak istiosan sana;;; programında yardımcı olabilirim, sen sadece kendine en yakın salonu bul ve başla..

15. yusuf85

yusuf85 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ciddi ciddi çalışmak istiyorum. Benim en büyük eksiğim omuzlar çok dar. Çok moralimi bozuyo 6 aydır aşağı yukarı hergün 2-2,5 km yüzme yapıyorum ama pek bi fayda görmedim. Şimdi bu salona yazılacağım aminoasit flan ne lazımsa alıp çok disiplinli çalışmak istiyorum. İnşallah işe yarar. Bu yüzden her türlü yardıma tavsiyeye ihtiyacım var. teşekkürler.

16. rex_dynasty

rex_dynasty Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..oké, ilk olarak söölieceim yüzmeyi bırakmamalısın(faydasını emin ol ki görüceksin)..omuzları genisetmemiz gerekio; 4-5 hareket yapmalısın yanlız calıstıın hareketler cok önemli özellikle harketleri genis tutarak calısmalsın, 4 hareketse 4er set,5 hareketse 3er setten..kolay gelsin..

17. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bayramda guler sp. salonuna ugradim karate salonu gibi bir sey olmus sanirim, zaten kapaliydi. champion acikti onda da min. 3 aylik uyelik gerekir dediler.

18. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Şahin'e başladım bugün, beğendim. Gayet iyi bir yer gibi duruyor, biraz küçük olsada... Temiz ve yeterli alet var (bjk'deki diğer salonlara 10 basar diyeyim...)

19. ronaldo_88

ronaldo_88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm millet bende 7 aydır şahin bodyde gitmekteyim salondan gayet menmunum tek sorun yardımlı çalışacak bi arkadaş yok bu iş tek başına çok zor oluyor...

20. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    O konuda haklısın sanırım, ilk izlenimlerim böyle ancak ben yanımda 2 arkadaşımla başladığım için sorun olmuyor...

Sayfayı Paylaş