Bana göre çok önemli bir konu lütfen yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Clean tarafından 5 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu konu hakkinda çok başlik açtim ama lütfen sikilmayin benim için çok önemli bir konu çünkü boym 175 kilom 78 belim 93 göğüsüm 98 yaşim 15 yağ oranim digital tartida 28.1 - 1 ay öncesine kadar 30.1 kilomda 5-6 ay öncesinde 97 idi bu kiloya spor yapmadan düştüm malesef malesef diyorum çünkü vücudumda sarkiklar oluştu bu sarkiklari bir nebze olsun toplamak istiyorum yağ oranim iyi düşüşte kaç olmasi ideal bu süreçte ne yiyip ne içmeliyim neler yapmaliyim yardim edermisiniz ayrica özel bir sorum erkeklerde vücutta çatlaklari geçiren bir krem yada öneriniz varmi teşekkürler şimdiden iyi forumlar..

2. ferhat95140

ferhat95140 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Sarkıklar kasların kütle kazanmaya başladıkça kaslar yerini dolduracak ve sarkıklar kaybolacak.Tek çözümün bu olduğuna inanıyorum.
    Ağırlık kaldırmaya önem ver iyi beslen.Karbonhidrat ve şeker alımını düşür.Cardio yap.
    Kütle kazanımı için antremanlarıda piramit sistemi uygula.piramit sistem her sette tekrarı düşürüp ağırlığ arttırma şeklidir.Bu dediklerimi uygula.
    Çatlaklar için cildini nemlendirmen gerekir.Klasik olucak ama arko krem kullan nem için.

3. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Benim ağırlık kaldırmaktan çok vücut hareketleri ile yapılabilecek hareketlere ihtiyacım var çevremde spor salonu yok malesef evde yapabiliyorum hareketleri bunun için yardım edebilirmisiniz ayrıca arko krem kesin sonuçmudur ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:34 ----------

Vücut hareketleri demişim pardon vücut ağırlığı yazıcaktım

4. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    madecassol kullanıorm bendede aynı sorun var

5. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    madecassol bu çatlak geçirici krem gibi bir şey mi ?

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş