Bana bu konuda yardimci olun

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DeviL_CHiLD tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DeviL_CHiLD

DeviL_CHiLD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba Ben 1.85 boyundayım we malesef 90 kiloyum yaşımda çok genç 17 yaşındayım ben artık aynaya bakınca kendimden tiskinir oldum göbek meme herşey war göbek için çare arıyorum ve şunu danışmak istedim ben bi alet buldum spor yapıcam koşucam her sabah fakat şu alet kafama takıldı 1 dakikada 400 mekik diyolar reklamlarda filan ilgimi geçti
    ismi Abtronic miş bu doğrumudur böle bişey mümkünmüdür iş görürse sipariş edicem bilghi verirmisniz

2. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Kendimden tiksindim yazmışsın ama boyuna göre kilon çok çok anormak değil.İyi bir cardio ve beslenme ile halledilebilir.Forumda 120 kilodan 80 kilolara inen arkadaşların yazıları var.Onları iyice oku ve azmin artsın.

O resimdeki aletler bir işe yaramazlar.Uzun yıllardır bunların türevleri piyasadalar ama fayda gören duymadım.Zaten bu işler bu kadar kolay olsa kimse bizim gibi saatlerini harcamazdı.

3. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    saçma salak şeylere para kaptırma,insanların beleşçiliğine hitap edip parayı kıran şeyler bunlar.işe yarasa amerikada obez olmazdı.
    yapacağın en iyi şey bir salona yazılmak.maddi imkanın el vermiyorsa evde dambıl şınav mekik yap.flexor hocanın evde yapılıcak programını incele,yeni başlayanlar bölümünde.
    ama evvela salona gidip gidemeyeceğine karar ver.

4. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    ha o alet ha bi cep telefonu al karnına koy titresime al baska bi telefondan ara titresin =)
    mekiğin yerine gecme sansı var mı bi düsün mantık cercevesinde ?
    dostum al sporcu korsesi sar beline kos yürü mekik cek canavar
    hem evet kilon öyle abartı değil

Sayfayı Paylaş