bana bir program onerir misiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ryilmaz tarafından 22 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ryilmaz

ryilmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar..

duzenli olarak 2 aydir fitness yapiyorum ve sonuclarini yavas yavas gormeye basladim.
    Benim amacim, kaslarimi cok fasla buyutmek degil sadece sekillendirmek. Yani ( bu biras komik olabilir) fight club daki brad pitt vucuduna yakin bisi istiyorum. VUcudumun buna musait oldugunu dusunuyorum fakat hala belirledigim bir antreman programim yok. bana bir seyler onerirseniz sevinirim. Set sayilari, calismam gereken agirliklar ve haftalik tekrar sayilari gibi..

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar, vücut geliştirme ile ilgili bir şey soracağınızda gözünüzü seveyim kriteriniz Brad Pitt olmasın.
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=5871&highlight=brad+pitt

Ayrıca senin söylediğin tarz vücut yapmak istediğini söleyip yeni başlık açan hergün en az 3-5 kişi oluyor. Dünyada bir tek kendinizin böyle vucut yapmak istediğinizi mi sanıyorsunuz? Hiç mi gelmiyor aklınıza böyle bir şeyin daha önce yazılmış olma ihtimali? Bir ara bir sor Allah aşkına... 8)

3. ryilmaz

ryilmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklisin, kusura kalma, fakat o sayfada sorumun cevabi yok

walla haklisiniz, dun gercekten cok acele ile yazdim soruyu, pek arama firsatim olmadi.

Brad Pitt mevzuna gelince buna bu kadar alinmaya yada kizmaya gerek yok, o sadece bi simegeleme sekli. Yani cok sismek istesem Arnold gibi olurum derdim, sadece ne demek istedigimi daha rahat anlayasiniz diye oyle soyledim. Yani bi Brad Pitt hayranligi filan yok.
    Dedigim gibi baslayali 2 ay oldu ve cok bilgili degilim bu konularda. Spor salonundakrani hoca bir program verdi fakat ne kadar dogru emin degilim, bu yuzden bir de bursa sorayim dedim. Yonlendirdiginiz sayfada sorumla ilgili bir cevap yok, uzgunum.
    Benden daha deneyimli biri olarak bana yardimci olabilen olursa sevinecem bu konuda..

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: haklisin, kusura kalma, fakat o sayfada sorumun cevabi y

o sayfada aradığın cevap yok diye aynı soruyla ilgili tekrardan başlık açma gibi bir lüksün yok aksi takdirde forumun düzeninin ve görüntüsünün bozulması söz konusu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş