Bana Bir Durum Değerlendirmesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Rapper_Boy tarafından 30 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese slm demek istiyorum aranızda yeniyim yaş 18 kilo 84 boy 1.86-7
    vücudumuda tanıttım :D neyse ben bu spora yeni başlıcak olan ve hiçbir bilgisi olmıyan biriyim forumdan okuduklarımdan da açıkça birşey anlamıyorum biraz kendimden bahsetmek istiyorum 1 sene önce yaklaşık 59 kilodaydım ve son zmanlarda ki geçen yaz tatilinde yaklaşık 25-26 kilo aldım bir anda ve şu an bunun çok rahatsızlığını çekiyorum bide sigara da var tabi 2 adım atsam terlemeye başlıyorum ve tamamen sağlıksız oldum gece geç yatmalar baş ağrıları felan ki tıbbi bir problemimde yok süşür neyse evde hep oturuyodum baya uzun bir zamandır okulada arasıra gidiyorum torpilliyim biraz :D durum böle olunca vücudu yağ bağladı ve vücud çok dengesiz çalışmaya başladı ailem tarafından artık ceza olarak bisiklete bin diyolar :D alışmışımya oturmaya o bakımdan ceza geliyor bende bindim tabi biraz kullandıktan sonra bayaa bir etkisini gördüm ve kan ter içinde kaldım ve 2 gün sonra bisikleti kullanmaya başlıcam fakat artık okadar durmuşumki adım atmam bile terletiyor ve dengesiz olarak acıkıyorum günde 6-7 öğün yemek yiyorum yani neyse son zamanlarda artık body e gitmeye karar verdim ama bu beni sürekli düşündürmeye itiyor ki adım atsam acıkıyorum yani spor salonunda napıcam acaba ?düşüncem ben body e başlarsam bi anda kilo vericem ve buda estetik olmıcak esteteikten kastım yani kaslı olucam eskisi kadar iyi görünmücem ve bu kaslarında küçük kalcağından korkuyorum beykozda beykoz konağının orda colesium denilen body building e başlıcam fakat benim istediğim hayvansı bir yapıya ulaşmak yani yaş 18 22 ye kadar çalışcam 4 sene acaba düzenli olarak ki baya azmim var gitsem sizler gibi olabilirmiyim ? ki biyandan da diyorum başarıcam bunu ve o eski estetiksiz yapı gidip vücudu kas bağlıcağını sanıyorum bu düşünceler yiyor açıkçası ilk mesajım olmasına rağmen çok uzun yazdım yardımlarınızı bekliyorum sizin yanınızda ve sizin yolunuzdan gitmek beni sevindiriyor herkese kolay gelsin ...

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    selam,

Hepımızın bodye bır baslangıc sebebı vardır, kımı dıgerlerınden ustun olmak ıster, kımı kızlara havalı olmak, kımı sadece bıraz forma gırmek, kımı kısdıgı dusmanına gozdagı vermek, anlayacagın senı tetıkleyen konu ruhen ne kadar etkılemısse o kadar dısıplınlı ve azımlı baslarsın, duzgun kısılerden duzgun programlar alır, geregı gıbı beslenır, kaytarmadan da calısırsan ıllakı sonuclarını alırsın, ama altı ayda , ama bır senede.

Ancak bu sporun pıs ozlellıgı nankordur ıkı sene calıs,6 ay bırak bu arada bıraz duzensız beslen sankı hıc yapmamısın gıbı olur.

Senı tetıkleyen konuyu canlı tutarsan basarırsın, kı 4 sene cok uzun zaman cok cok ıyı bıle olabılırsın. Azmını kaybetmemek ıcın su ankı fotograflarını cek, dısıplınlı 4-5 ay calıs bu arada yaz gelıyor tam zamanı adam gıbı dıyet yap ve sonra tekrar fotograf cek. Musbet bır sonuc gorursen bu azmını sureklı kılar, gun olourda usenıp kaytarmaya basladıgında o resımlere bakar nerden nereye geldıgını hatırlar, evde yayıp cerez mac takılacagına kendını salona atabılırsın.

Basarılar

3. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabınız için teşekkür ederim peki sizingibi disiplinli çalıssam bende sizin gibi olabilirmiyim ? endişem acaba yapıcam ama kaslar sırıtcak ve direk çubuk gibi kalıcağımdan korkuyorum napabilirim hocama ne demem lazım ?herkese kolay gelsin

Sayfayı Paylaş