Baltalı Keçi Lor peyniri. Yorsan a rakip çıktı :)

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve waleron tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bugün migrosta rast geldim yorsan boreklik lor ararken degerler harika tadı deseniz yorsan a fark atar mukemmel bişey 100gr da 26 gr protein 1.2gr yağ 2gr karbonhidrat...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:54 ----------

baltalı keçi loru - Google'da Ara

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:59 ----------

unutmadan yazayım arkadaşlar Fiyatı 5.60 TL Migros'ta

2. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    kesinlikle tavsiye etmiyorum bu loru..yiyenler hak vericektir...ben böyle tuzlu bir lor yemedim...tuzdan yiyemedim hatta...ve tuzun yağdan daha zararlı olduğunu hepimiz biliyoruz

3. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    En iyisi ve doğalı gelibolu olanıdır ancak satıstan kalktı

4. ARn¼

ARn¼ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    %4 tuz
    paketi de 300 gram olunca fiyatı da çok yüksek, yörsan'ın 500 gramı 4.70, ayrıca son zamanlarda migroslarda pek bulamıyorum yörsan..
    her neyse özet olarak tavuk göğüsünün kilosu 5 lira olunca, bu lora bu kadar para verilmez

5. kralmert1997

kralmert1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler ben hipertansiyom hastasıyım özellikle benim tuzdan uzak durmam gerekiyor çok teşekkürler.

6. veg

veg Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Baltalı Keçi Loru gerçekten mükemmel. Laktoz hassasiyetim var bu ürünü rahatlıkla tüketebiliyorum. Tadı da enfes... Hem Keçi olduğu için ÇOK SAĞLIKLI hem de %1 yağ içeriyor, gg de satanlar da var. Bazen bir tek Metro da bulabiliyorum, ama google a yazın, satış sitelerinde dönem dönem çoklu paketler halinde satılıyor, şu anda da satanlar var. Migros getirmiyor, bazen çok nadiren Carrefour Hiperlerde bulunabiliyor, fiyatı 7.50 TL ydi en son Carrefourda. Ama Carrefourlara 2 aydır falan gelmiyor hiç, telefon açıp soruyorum sürekli. :)

Sayfayı Paylaş