Balkan Pharmaceuticals Winstrol Uyarısı

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bozokaydin tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.110
    Ödül Puanları:
    103
    Balkan Pharmaticeutials Strombaject Aqua ürünler kullanan 2 sporcu kalça bölgesinde enfeksiyon yaşadı ve bu gazlı gangrenleri (kabaca halk adıyla kangren ya da küçük yumurta büyüklüğünde abse diyelim) sadece cerrari müdahele ile drene edebildik.

Önceden bu durumun nedeninin enjeksiyon aşamasında cilt florasından geçen bakteriler nedeni ile olduğunu düşündük ve hiç kullanılmamış ürünler üzerinde yaptığımız testler sonucunda ürünlerin içinde bulunan anaerob bakteriler nedeni ile nekrotizan fasiit, selülit (bildiğimiz selülit değil), ve kangren formasyonuna yol açtığını gördük.

Herkesi Balkan Pharma StrombaJect için uyarıyorum. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız, oral, IM, ya da damardan antibiyotik kullanımı işe yaramayacaktır, sadece küçük bir cerrahi müdahele ile beraber antibiyotik tedavisi gerekiyor.

2. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    402
    Ödül Puanları:
    73
    balkan pharma küründeyim diğer ürünlerinde bu sıkıntı var mıdır acaba parabolan ve testesteronunda,bilginiz var mı bozokaydın...

bozokaydin bunu beğendi.
  3. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.110
    Ödül Puanları:
    103
    Diğer ürünlerini incelemedik. Mart ayı başında Optimum Pharma Trenbolone Enenthate ve Testabol 400 ürünlerini analiz yapacağız.

NBA, Rpac ve onurelibol bunu beğendi.
  4. OzKaN

OzKaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    <optımum pharma analizınden sonra sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim

bozokaydin bunu beğendi.
  5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hımm abse yapıyomuş demekki çok etkili mantığıyla 2 kat artar şimdi kullanımı

6. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bozokaydın,

Hakkınızda ben hiç bir bilgiye rastlamadım forumda Bilgisiniz de. Siz kimsiniz ?
    Sizin yazdıklarınızı takip eden bir çok üye var, kendinizi tanıtsanız bir çok kişi sevineceğini düşünüyorum. Paylaşmış olduğunuz bilgiler doğru dur, ancak sizinde bir kaynağınız olmalı, değil mi ?
    Bende yazılarınızı beğenerek okuduğumu belirtmek isterim

Doktor musunuz ? Kimyağer ?

Son düzenleme: 28 Şubat 2010
  7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    altıntop öğrenince ne yapacaksın yemek falanmı ısmarlayacaksın.yoksa satışlar yolunda gitmemeye başlayınca siteye yenidenmi üye olmaya karar verdiniz.bende sizden bunları öğrenmek istiyorum.herkes gibi bozokaydın'da kitaplardan okuyarak öğreniyordur eminim.ama okumak var;okumak var.kimyağer diye bir meslek olduğunuda sanmıyorum ayrıca.

bozokaydin bunu beğendi.
  8. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bu ne saçma bir mesajtır!
    Beni başkasıyla karıştırıyorsun galiba sayın Guardbody. Ne satışından bahsediyorsunuz siz ??!! lütfen geçmişte ki mesajlarımı okuyun ve hangi tarihte foruma üye olduğuma bakınız Üyelik tarihi: Dec 2007

Ben ne ilaç satarım ne de anlarım. Öyle bir iddia da mı bulundum?
    http://www.isvar.com/?s=kimyager
    Buyrun ve lütfen bir daha bu şekilde bana ağır hareketlerde bulunmayın.

ve son olarak HALEN sorunun cevabını arıyorum.

ARNOLDschwarzeneggeR bunu beğendi.
  9. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sen sorunun cevabını araya dur ama bende saa şunu söyleyeyim.steroid başlığı altında adam gibi bilgi veren ve bu bilgilerin yanlış olduğuna dair tez üretilemeyen sayılı kişilerden birine karşı sen istekte bulunuyorsun.sende diğer bir arkadaş gibi kendini tanıtmazsa veya isteklerine olumlu dönüş yapmazsa kötümü bileceksin.ilaçlar konuusnda kullanmayı değil biliçlenmeyi öğrendiğim 3-4 kişiden biridir bozokaydın.kendini tanıtmasa bile yazdıkları ile az çok madalyonun hangi tarafında yer aldığı hakkında varsayımda bulunmanız gerekirdi.fazladan öğreneceğiniz mesleki bilgisi ek bir katkı sağlamaz size.
    sen kimyağer yazmışsın bende kimyager.aradaki fark bu!!!belki başkası ile karıştırmış olabilirim kusura bakma.sadece yazdıklarınız çok paralel gittiği içindir.

bozokaydin bunu beğendi.
  10. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Lütfen saçmalamayın.

Bakın ilk mesajımda ne yazmışım:
    Madalyonun hangi tarafinda olduğu hakkında HİÇ BİR şekilde iddia da bulunmadım.

Çok pardon bir daha hata yapmamaya özen gösteririm SİZİN için. Neymiş Ğ değil G'imiş.
    Avukatlığı bırakıp öğretmen mi oldunuz şimdi de ?

Ben kimseye kişisel saldırıda bulunmuyorum. Bu forumda her zaman bilimsel araştırmalara dayanılarak paylaşımda bulunulur, bu nedenle bu forum Türkiye'nin en iyi vg forumu.

Merak ettik sorduk, bunda bir yanlışlık göremiyorum. Galiba sizi rahatsız ettım, Bozokaydın beni yanlış anlamayacaktır ve aynı şekilde mesajlarımı okuyan diğer üyeler. Bu agresifliğe gerçekten anlam veremiyorum, önyargılı olmayın

11. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    altıntop peki neden balkan pharma başlığı altında bozokaydının kimliğini sorguluosun anlamış deilim bozokaydanın forumda daha başka başlıklarda da yazıları vardır neden balkan pharma başlığı altında? sanırım balkan pharma satıcısısın:)

won_dutch ve bozokaydin bunu beğendi.
  12. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Sende lütfen SAÇ-MA-LA-MA!
    Mesajlarımı okuyun kaç mesajım var steroidler bölümünde ? 2007 yılından itibaren bu forumda üyeyim. Neye dayanarak bunları söylüyorsun ? Bu başlıkta sorduğum için mi?
    Komiksiniz! galiba benim bilmediğim bir çok şey dönüyor. Ne satması ne satıcısı?? Ne Balkan Pharma ne de başka markalar hakkında bir bilgim var.

13. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış bilmiyorsam bozokaydin doktor ve sporla ve sentetiklerle profesyonel olarak uğraşan birisi. baya faideli çalışmaları mevcut aynen bu başlıkta verdiği bilgi gibi.

Altintop bunu beğendi.
  14. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Cevabınız için teşekkür ederim.

15. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    337
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Kendisi doktordur ve bu tarz mevzular üzerine çalışmalar yapmaktadır.Ayrıyetten zamanının bi kısmını bize ayırarak bizi bilinçlendirmeye çalışan bir insandır.Bu tarz meraklarınız varsa özel mesaj atın.

bozokaydin bunu beğendi.
  16. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Size de teşekkür ederim Göktan. Zamanını ayırdığını bizlerde görebiliyoruz ve bunun içinde her paylaştığı mesajında teşekkür ediyoruz. Bunları neden yazıyorsun ?

Bu tarz merakların özelden sorulmasının nedeni nedir ? Kendisi doktorsa eğer 'Ben doktorum' der, bunda yanlış olan nedir ?
    Peki siz nerden biliyorsunuz bunları ? Siz daha yeni bir üyesiniz, 1 ay olmuş. Forumda mı bahsetti bunları ?

Son düzenleme: 28 Şubat 2010
  17. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    337
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Kişileri ve platformları ne kadar tanıdığımızı ve bildiğimizi ,üyelik tarihimi belirliyor.

18. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Kesinlikle. Sonuçta bu bölüme üye olmadan giriş yapamıyorsunuz.
    Forumda doktor olduğunu belirtmediyse, sizin bu forumda ya farklı üyelikleriniz var yada kendisini özel hayattan tanıyorsunuz.

Buyrun benden de bir iddia.
    BozokAydına bir soru sorduk, savaş çıktı :) keşke sormasaydım. Bu benim son mesajım olsun bu başlıkta.

Herkese iyi forumlar

19. bozokaydin

bozokaydin Üye

Beğenileri:
    3.110
    Ödül Puanları:
    103
    Endokrinoloji uzmanı tıp doktoruyum. Adım tam olarak bozokaydin değil. Uzun yıllardır vücut geliştirme ile ilgileniyorum hatta futbol bile nerdeyse oynamazdım, hep bu ve benzer sporlar ile ilgilendim. Eğitim hayatım devam ettikçe daha çok içine girdim. Tıp fakültesini bitirdikten sonra ihtisas olarak iç hastalıkları uzmanı oldum, yüksek ihtisas olarak da endokrin alanını ilgi alanım olduğu için seçtim. Çalıştığım kurum özel bir kurum ama hizmet verdiğim kurumlar arasında resmi kurumlar ve spor klüpleri de olduğu için kişisel bilgilerimi paylaşmamayı daha uygun buluyorum.

Bu platformda da elimden geldiğince kimseyi kırmamaya çalışarak bilgi vermeye ve yanlış bilenenleri düzeltmeye çalışıyorum.

ferdityson, DEXONİA, Phil_Heath ve diğer 36 kişi bunu beğendi.
  20. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim, bu cevabı bekliyordum.

Değerli bilgilerinizi takip etmeye devam edeceğim.

Sayfayı Paylaş