Baklava ile ilgili soruuu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Nigzes3 tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nigzes3

Nigzes3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle ben VG'yi 8 aydır yapıyorum fakat herkes birşey deyip aklımı karıştırıyor şimdi ben 1.85 boyundayım 8 ay önce spora ilk başladığımda 75 kiloydum fakat herkes beslenme konusundaa iyi beslenmem gerektiğini söylüyerekk 6. ayımda 80 kiloya ulaştım sonra fark ettim ki baklavarım çıkmıyor biraz takıntı haline getirdim ve cardio yaparak yağ oranı düşürmeye çalıştım protein diyeti eşliğinde cardio yaptım ve 74 kiloya indim fakat baklavalarım hafif belirgin şekilde olduğu için hala kilo vermeyi planlıyorum ( bu kilo verimi sırasında kaslarımda bir kayıp yaşamadım normal şekilde vicudum gelişmeye devam etti) şimdi size sorum biraz daha kilo verip baklavalarımı çıkartmak için biraz daha kilo verme yolunumu izlemeliyim yoksa zamana yayarak düzenli karın antremanları yaparak baklavanın belirginleşme süresini bi 6 7 aya yaymalımıyım. yorumlarınızı bekliyorum aklımı çok karıştırıyorr bu durum benim.

2. serhatyildiz

serhatyildiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Bi kere şuna açıklık getiriyim hem kas yapıp hem yağ oranını düşüremezsin.Karın kaslarının görünmesi tamamen yağ oranıyla ilgili yani sen istediğin kadar karın egzersizi yap eğer yağ oranın yeterince düşük değilse gözükmeleri imkansiz.o yüzden eğer karın kaslarını görmek istiosan benim tavsiyem yağ oranını düşürmeye devam et.

Sayfayı Paylaş