Bakırköy- İncirli Tarafı Spor Salonu Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve anlys tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. anlys

anlys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Başlıktan da anlaşılacağı gibi bakırköy incirli taraflarında spor salonu önerisi olan arkadaşlar var mı? Daha önce bakırköy de spor salonu önerisi olan var mı diye bir başlık açılmış ancak o ataköy tarafı. Ben incirli tarafında varsa önerilerinizi bekliyorum. Not: öğrenciyim :)

2. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    incirli uğur dersanesi(yenı bina) altında bodrum katta bi salon vardı halen duruyordur umarım :)

Birde metrobuse giderken o taraflarında bi salon vardı ismini tam hatırlamıyorum . İncirli kavsağı uzerınde ethica hastanesının arkasındadı sanırım oraları bi tara bulursn

3. anlys

anlys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ücretleri hakkında bir bilginiz var mı

4. gReeNs

gReeNs Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    konunun yeri burasi degil

5. anlys

anlys Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yok mudur başka bilgisi olan

6. leny151180

leny151180 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım bakırköy-incirli bölgesinde salonlar pek iyi değiller. Yani kendim gezdim cidden çok kötü salonlar. Özellikle Perfetto Sports Club die bir yer var. Spor salonu değil piyasa mekanı mübarek. Bir ağırlık alanı var 2 kişi girse mevzu çıkar. o kadar küçük :D
    Onun dışında yukarıdaki arkadaşın dediği salonuda gezdim. İdare eder ama sana önereceğim HİPERTROFi GYM var ama çalışlarda. İncirliye pek uzak degil yürüyerek 10 dakikada gidebilirsin.
    Fiyatları hakkında bilgim yok ama on numara salon. İstersen git bi ziyaret et. Onun dışında marmara forum sana yakın mı bilmiyorum ama oradaki salonda iyi.

Sayfayı Paylaş