1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

badimen 6 ay çalışma +11 kg

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve badimen tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

Sizce hangi bölgeye ağırlık vermeliyim?

Anketin kapanma tarihi 11 Mart 2013.
  1. Göğüs

50,0%
  2. Omuz

12,5%
  3. Sırt

12,5%
  4. Kanat

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Bel

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Karın

25,0%
  7. Biceps

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Triceps

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. badimen

badimen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.
    (yaş 19, boy 190, kilo 81, yağ oranı %15,5)

Yaklaşık 3 ay kadar önce bir konu açmıştım bel çukurluğum ve omuz düşüklüğüm hakkında.
    .bakınız (https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showthread.php?p=644945#post644945)

Şu an 6. ayımdayım.Pek bir düzelme olmadı ama artık kendimi zorluyorum dik durmak için ve daha güzel görünüyor.
    Wrestlerin verdiği tavsiyelere uyuyorum, inşallah ileride düzelir.

Herneyse , ben sizden şimdi vücudum hakkında eleştiri ve önerilerinizi rica edeceğim.
    Vücudum pek iç açıcı değil biliyorum ama nerede yanlış yaptığımı bir bilsem çok iyi olacak.
    İdolüm chris hemsworth bakınız(http://thebestcelebritybodies.com/wp-content/uploads/2012/02/Chris_Hemsworth_Thor_B1.jpg).
    Sizce onun gibi olabilmem mümkün mü?
    mümkünse ne kadar sürer ve suplementsiz yapabilir miyim?

3. Ay fotoğraflarım daha önce açmış olduğum, yukarıda da linkini verdiğim konuda vardır.
    Şimdiden teşekkürler. Haydi hayırlısı...:D

Ekli Dosyalar:

2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bende her bölgeye ağırlık ver :/

badimen ve mcan09 bunu beğendi.
  3. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    çalıştıktan sonra olmaz diye bişey yok badimen. O seviyeye gelebilmen için gerekli olan bazı şeyler var sadece bunlar; sabır,azim,çalışma ve beslenme. Bunlara sahip olduktan sonra sana dışen bu konuda bilgili forumdaşlarımıza danışarak, onlarla fikir alışverişi yaparak kendine güzel bir çalışma programı ile beslenme programı hazırlayarak gelişimi seyretmen :) şimdiden kolay gelsin gelişim fotoğraflarını bizlerden esirgeme

badimen bunu beğendi.
  4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    bütün bölgelere ağırlık vermelisin ama 6 aylık bir gelişim yok bence amacım moralini bozmak değil.6 ay boyunca karın çalıştınmı? beslenmen nasıl.Çalıştıktan sonra chris hemsworth gibide olursan üstünüde yaparsın emin ol.

badimen bunu beğendi.
  5. badimen

badimen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 aylık çalışma olmadığının farkındayım o yüzden merak etmeyin moralim bozulmaz :D Karın hiç çalışmadım 6 ay boyunca. Geçen hafta antrenmanın olmadığı günlerde 8 min abs workout yapmaya başladım.2 günde bir yapıyorum şuan
    Bakınız (https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474)
    Beslenmeye gelirsek o işler biraz karışık. Neyi ne kadar yiyeceğimi tam bilmiyorum.
    Açıkçası ne bulursam yiyorum.Protein ağırlıklı yemeğe çalışıyorum ama yanında bir o kadar da yağ yemiş oluyorum.Kafam karışık...

6. IPMAN

IPMAN Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    18
    bende tam onu soylıcektım 6 aylık bır vucuda hıc benzemıyor antremanı sırf yapmak ıcın dıkkat etmeden calıstıgın cok bellı oluyor ustune bıde beslenmene dıkkat etmezsen gelısım cok yavas oluyor gogus ve karını toplarsan vucut sekıllenmeye baslar..

7. Xhybio

Xhybio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ögrenci
    Bn bile 13 yasmdaym ayni derecede kasm var

8. miamiheat

miamiheat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranın bıraz yuksek duruyor omuz karın gogus kotu durumda calısmaların sanırım duzensız programına goz atıp yediklerine dıkkat etmen lazım umarım ıstedıgın vucuda ulasırsın

Sayfayı Paylaş