Bacaktaki Yağlar yardım..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cigicigi tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cigicigi

cigicigi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamınaleyküm arkadaşlar hemen konuya giriyim ben 6-7 yaşlarındayken normal kiloda bir çocuktum 8 yaşında okuldayken düştüm ve sol bcağım kırıldı evde yattım alçıda 1.5 ay falan sonra yanlış kaynamış bacağım ve bidaha kırdılar 1 ay daha yatım 2 -2.5 ay falan hareketsiz kaldım yedim yattım ve kilo aldım şu an boyum 1.80 17 yaşındayım diyete başladım 4-5 hafta önce 108 kilodan 98 e düştüm 5 haftada devam ediorm yalnız bacak bölgemde çok yağlar var nasıl eritebilirim yürüyüş yapıyorum ama olmuyor ne yapmam gerek, nasıl bir program uygulayamam lazım yağların erimesi için, bilen abilerimden kardeşlerimden yardım istiyorum lütfen.. :confused:

2. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    cevap basit : doğru beslenme + sıkı kardiyo forumu araştırarak önemli ölçüde bilgi edinebilirsin ama yine de diyetisyene gitmek gerekir bence...eğer gerçekten zayıflamak istiyorsan 1 yıla kalmaz normal bir kiloya kavuşursun...kemik kırılmasının kalıcı etkileri varmı tam olarak bilmiyorum ama yüzme vücudu şekle sokarken kemiklere baskının sıfır olduğu bir spordur tavsiye ederim...kolay gelsin:)

edit : ayrıca yürüyüş yapmayı bırak kilolu olsan bile 17 yaşındasın daha gençsin 90 yaşında teyzeler yapar yürüyüşü:D daha etkili yöntemler kullanmalısın

Son düzenleme: 27 Ağustos 2010
  3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Ayrica forumda bolgesel zayiflama anahtari ile arama yapininiz ( ki goreceksiniz boyle bir sey yoktur)

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş