Bacakta problem var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve redheat tarafından 7 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. redheat

redheat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle forum çok güzel ben daha yeni üye oldum. sizlere ilk ve öemli sorumu sorayım

ben 4 ay önce bi trafik kazası geçirdim, sağ tibiada platin var ve yine sağ dizimin ön çapraz bağları kopuk, 4 aydan beri yattığım için tabiri caiz ise dana gibi oldum ve şimdi body yapmak istiyorum acaba body yapsam en azından üst kaslarımı çalıştırsam bacağım sorun çıkarırmı

2. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım üst eksremite ilgili problemin yok sanırsam üstüne ağırlık almıyacağın hareketleri yaparsan sorun çıkmaz fizik tedavini gördünmü bacak içinde yürüyüşle başla derim.yada bisiklet ile çalışa bilirsin kilo vermende yardımcı olur

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ben üstten önce bacak sağlığın için egzersiz yap derim bacak binanın kolonudur hasarlı bölgedeki kaslar iyice özeliğini yitirdiğinden değil ant yaparken dururken bile sorun çıkarır diğer bölgeler zaten sorun değil düzenli beslenme ve doğru antremanla kendini toplarsın

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    öncelikle geçmiş olsun bir kere kesinlikle doktorunla görüş o spor yapabilmen konuşunda yeterince iyileştiğini düşünüyorsa hafif yürüyüşlerle başlamanı öneririm önce ayağın biraz güç kazansın ondan sonra oturarak ve kendini çok zorlamadan ağırlık kaldırabilirsin ama doktorunla kesnilikle görüş

Sayfayı Paylaş