Bacaklara agda (ilk)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve gymefeckc tarafından 24 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. gymefeckc

gymefeckc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yasım 16 falan benım vücutta nerdeyse hiçbiryerde yok varsada kücük tüyler onlar sorun degl gözükmüyor bile ama herneyse bacaklardada yoktu gecen sene yazın nolduysa ne yedıysem oralar anormal sekilde uzadı ve suan baya uzun onları hazır yazada girmisken agda ile aldırıp bioder tüy azaltıcı kullancam bu kesin kararım ama daha önce bunu yapan bacagına agda yaptıran tecrübeli arkadaslardan yorum istiyorum cok tırsıyorum valla billa bide ankaradayım önce agdacı bulcam o bi dert sonra acıya katlancam o ayrı bi dert lütfen biraz beni bilgilendirin nasıl bir acı :)hyper_

2. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası şu zamana kadar ağdayı bir kez kullandım o da koltuk altım için arkadaş yardım etti koltuk altımı mahvetti koltuk altı kan revan içinde kaldı ve çekerken acıdı açıkçası bir anlık acı ama yinede sonra bir yanma yapması fena tabi bu koltuk altı için geçerli.Ancak benim bir kuaför arkadaşım var o da ağda ile tüm vücudunu almış zamanında ve tüylerin daha gür ve sık çıktığını söylemişti tabi buna jilet te dahil.Benim önerim kuaför arkadaşım da öyle yapıyor makine ile alman kılları.Öyle bir sorun olmuyormuş.

3. anatomie

anatomie Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İstanbul
    ağdanın jiletten makineden bir farkı yoktur ben enseme yaptırırdım aynı sonuç sadece biraz geç çıkardı onun dışında hiçbir sorunu yok 16 yaşında neden bacak kıllarını da aldırmak istiyorsun onu da anlamadım o kadar temizlemek istiyorsan paran varsa epilasyona git ya da piyasada kaliteli kremler köpükler var onları kullan.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bacagın kaslı degılse bnence aldırma :) kotu durabılır az kıl her zaman ıyıdır 1 senede en fazla ne kadar kıl cıkabılırkı bence abartıyorsunuz

5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    agda yapacaksan sir agdayı kullan seyreltıgını soyluyorlar sir agdaya bak derim . bnce bacagı alma da sen bılırsın

6. gymefeckc

gymefeckc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar gercekten baya varya ben bu durumdan sikayetciyim sir agda yaptırcam evet su sürüp bez ile cekilen iste herneyse ondan sonra bioder tüy azaltaıcı serum alcam arastırdım 50 lira ben cogalcagını düsünmüyorum 0 kılda olsun istemiyorum hafıf olsun bunun yoluda benm dedıklerımı yapmak oldugnu düsünüyorum benım en cok cekındıgım öyle bi yere nasıl gitcem o sorun degıl ama acısı nasıl birşey ?

7. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    kucuk bı yerde dene once .. agda yı yapınca yazarsan burda bızde faydalanmıs oluruz

Son düzenleme: 24 Haziran 2011
  8. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Ben basketbolcu oldugum için sürekli alıyordum.. Acısını azaltman için birkaç yöntem var bunlar:
    1. yanında 2 arkadaş olsun biri ile muhabbet ederken muhabbet arası diğeri çeksin :D
    2. kılları biraz kısalt kısa olunca acısı azalıyo..

Ama herşeyden önce sıcağada alışman lazım ısıtıp sürüyosun çünkü .. Aslına bakarsan fazla acımıyo . kolay gelsin :D Ayrıca ağdacı bulmana gerek yok evde kendin arkadaşlarınla yapabilirsin daha acısız olur bence... :D kolay gelsin :D

Azi bunu beğendi.
  9. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bazı kremler var diye biliyorum uyuşturan.... onu sürüp sonra işlemleri yapabilirsin :D

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet emla krem var eczaneden alınabılır acıyı tamamen yok edıyor

11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ağda yapıcam diyorsun acısı var katlanması diyorsun madem yapıcaksın katlancan şöylede yapabilirsin başta jiletle kes yıka bacağını temizle iyice 1-2 gün bekle az kıl çıksın öyle ağda yaparsan acısı az olur diğer yöntem ise tüy azaltıcı kremler var onlardan kullanabilirsin

12. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben senın yerınde olsam kesınlıklen yaptırmam ! 1 de 1 2 gun boyunca bacakların cok fena yanıcak oralara merhem felan ne bulursan sürmen lazım ama benım sana çözümüm eczanelerden tüy dökucu kremlerı denemen tavsiyem ve agdayla alırsan yıne uzar

13. gymefeckc

gymefeckc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bide bisi sorcam sadece bacaklar sir agda ne kadardır tahminen fiyat daha bioder alcamda ona göre fiyat ayarlaması yapıyorum ?

14. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bn makasla kıslattm gzl oldu ya :D

15. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Jilet vurmaktansa makına ıle kısaltıp o sekılde agda yapılabılır.. jılet malum sertlestırıyor..

16. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bacağı bilmem ama benm sırtta tüy çıkıodu sır agda olayına girdm yaklaşk 5 aydır yapıorum ve tüyler farkedlr bi şeklde azaldı ama dayanlcak bi acı diğil en iyisi havalar sogumaya başladıgı zaman lazere girmek

hem yaşm 16 demişşin bu yaşta ilgilenme bu kadar kıl tüyle daha gelişme çagındasın onlar çıkar dökülr misal benm bacakdakiler siyahtı 2 sendr sarardı çok az görülüo :)

17. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    gerek yok etrafında kız arkadaşın sevgln falan filan varsa sor bak birine kılsız erkek olmaz arkadaşım hem bacaktakileri asla alma derim bak pişman kalırsın göğüs ve bel üstü okede bacaklara dokunma...

18. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    kılsız erkek olmazda ne demekmiş kılları alınca bişi mi oluomuş bu bi terch meselesidir kıllı ve mutlusa almaz yok ben kıllardan rahatsız oluorum derse alır.

19. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    bacak kasın yoksa alma derim.

20. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    gereksiz

bırak bacaktada kıl olsun zararı dokunmaz.

Sayfayı Paylaş