Bacaklar Hakkında Problem

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kuzeytekinoğlu tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kuzeytekinoğlu

kuzeytekinoğlu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 17 yaşındayım 1.80 boyum ve 77 kiloyum. 2 aydır fitness yapıyorum. 6-7 yıllık bi futbol geçmişim var ve tahmin edersiniz ki bırakınca bacaklarımın üst kısmı (baldırlar) saldı kendini. yine de arada sırada oynadığım için pek de salık değil ama. forumda araştırdım biraz bölgesel zayıflama mümkün değil deniyor ? ayrıca bacakların kalın olması boyumu da olduğundan kısaymış gibi gösteriyor bunu da forumda okudum. benim vücudumun üstü şekilli ihtiyacım olan baldırlarımı da boyumu tam olarak gösterecek şekilde inceltmek bu mümkün müdür ? yardımlarınızı bekliyorum, iyi çalışmalar herkese weightlifter

2. repax

repax Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    aslında boyuna göre kilon çok fazla değil.Bacaklarınında futbol oynadıgın için kaslı oldugunu düşünüyorum.Bence sıkıntı yapmaya gerek yok.Ayrıca fotoğraf koyarsan daha detaylı bakabiliriz

Bu arada incelmek için hacim kaybetmen gerekli bunun içinde kilo tabiki :) başka yolu yok

Sayfayı Paylaş