Bacaklarımı eritemiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Tuygan tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Tuygan

Tuygan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 17 yasında yaklaşık 1 aydır fitness ile uğraşıyorum kardiyomu uzun tutuyorm ve bacak çalışmalarını atlamıyorum fakat yeni yeni bu olayları araştırdıgım için bacakları çalıştığım için genişliceğini anladım.Ben bacaklarımdaki yağ oranını düşürmek istiyorum sanırım vücut tipim oldugu için üst vücuduma göre fazla kalın.Lütfen bana yapmam gereken çalışma yada benzeri hareketlerde yardımcı olun.

2. Mercurial

Mercurial Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    FOOTBALLER
    Yer:
    ATİNA
    beslenmene dikkat ettikçe sıkılaşıcaktır genişlemesi zor bir ihtimal kardeşim ben bacağıı iyi çalışan biriyim ben bile hacim almakta zorlanıyorum sana tavsiyem squat,leg press ve leg extansion ve kasık hareketlerini hafif kilolarda aynı bayanların çalıştığı stilde 25-30 tekrarlı 3-4 set le yapmanı öneririm

3. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bölgesel yağ eritme diye bir şey yoktur. Yağın nereden yakılacağına vücut karar verir. Ama disiplinli çalışıp devam edersen elinde sonunda gidecek yağlar :)

4. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ oranı azaldıkça genetik olarak kimisinin ilk önce bacakları kiminin göğüsü kiminin baseni kalçası gider aynı yukardaki arkadaşın dediği gibi bunu vücut belirler sen yağ oranını bi hedefe koy ve o hedefe gelince görüceksinki bacağında eriyip gidicek

Blonde bunu beğendi.
  5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum sende söylemişsin daha 1 ay olmuş 1 ayda olacak işler değil bunlar ne yazıkki :( Bacak hareketlerini 12-15 tekrar arası tut
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Temmuz 2014 ---
    Yukardada söylenmiş mesela ben ilk bacak kalçadan eritiyor vücüd yağları. Karın kısmı biraz incelmişti bacakla kalçalar çok çabuk yağ yakmıştım çatlaklar vs oldu kalçada. Kimisi önce göbekten , kimi göğüsten koldan vs. vücuda genetiğe bağlı bu

Sayfayı Paylaş