Bacak ve kalca

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sivasli tarafından 28 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar belki antreman bölümüne yazmam gerekirdi ama dertlesmeye yazdim cünkü bu konu dert oldu bende...beni bilen arkadaslar vardir,resimlerimde vardi forumda.üst vücudum oldukca saglam..43 cm kollar var.ama birada aileden kaynaklaniyor bacaklarim ve kalca cok zayif.bacak calissam bile gelismiyorlar fazla..
    üst taraf cok iri ve genis duruyor.ama pantol yakismiyor üste göre cok orantisiz duruyor..yardim edebilen olursa sevinirim ve dua ederim :))) sivasli

2. JackTyler

JackTyler Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çanakkale
    Aynı sorun bende de var. Umarım yardımcı olan birileri olur.

3. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    dostum kolları 43 yaptyıysan bir şekilde (kas olarak) en azından gelişim için nasıl çalışılması gerektiğini nasıl beslenilmesi gerektiğini anlamışsın. eğer bacak idmanında bacakla alakalı hareketlerin hepsini az kiloylada olsa yapbiliyorsan bacağındaki kaslar yerli yerindedir. burda bakılması gereken antemanda neler yaptıgın, kaç gün dinlendidiğin ve yediklerin. çok ekstrem bir durum olmadıkça vucudundaki tüm kaslar uyarıldıkça gelişir. genetik olarak bi durum söz konusuda olabilir. tabi sadece olabilir diyorum. olmaz veya kesin öyledir demek yanlış olur. ölçülerini kaç ayda ne kadr geliştiğini ne yediğini içtiğini yazsaydın daha anlaşılır olurdu..

4. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    beslenmem iyi bu sporda 3-4 aylik degilim.uzun yillardir yapiyorum.üst vücudumu begeniyorum.antreman konusundada yeterli bilgim var.ama ne yaptiysam altla üstü esitleyemedim.bizim ailede bacaklar genelde ince olur..mesela kollari gecen yil 45 e kadar ciktim biseylerde kullanmistim tabi ama cok temiz ve agir bacak idmanlari yapmama ragmen üst tarafa yetistiremedim.görenler hep bacak calis bacak diyordu :))halbuki dinlenme süresi beslenme herseye dikkat ediyorum :(((((((((((((((((((((

5. Aykut_ksk

Aykut_ksk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bende de var:(

Aynı sorundan ben de muzdaripim arkadaşlar :( Aynen arkadaşın tarif ettiği gibi üst kısım gayet iyi fakat alt kısmı ne kadar çalışsam da ne kadar farklı antrenmanlar uygulasam da yeterince geliştiremedim. Beslenmeme de dikkat ediyorum. Tavsiye edeceğiniz bir bacak programı veya püf nokta var mıdır?

6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var ya ve inanırmısınız squat leg press falan yapmama ragmen tık yok

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sivaslı artık sen de böyle bir topic açıyorsun ya :)
    yahu forumda senin gibi bir vücut isteyen o kadar çok üye var ki :) sen kalkmış şuram gelişmedi diye dert ediyorsun :)

şaka bir yana, şu sabit bisikletlerle antremanı denedin mi, hem kardiyo ile yağlarını yakarsın hem de ağır formatta kaslarını zorlarsın.

sivasli bunu beğendi.
  8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Squat yapıyor musun? Leg Press, squat benzeri hareketlerde sonuna kadar indiriyor musun ağırlığı? Gelişimi bunlar çok etkiliyor.

9. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    savas 74 övgü dolu mesajin icin saol.ama bacak sismiyor kardesim napiyim yaa :)
    schwarzxxl squatta yapiyorum leg preste.ama squati kilo artirinca yarim yapiyrum cok inemiyorum asagi.önerin ne olur.az kilo ile daha cok asagi inmekmi ?

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    sivasli, inmeye çalış. Ağırlık gerekirse yavaş artsın ama sen tam in.

11. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    forumda daha önceden sivasli nickli üye vardı ama bir ara yasaklıydı.eğer sen o üye isen gerçekten bu soru yakışmamış :)

bacak çalıştığın gün ve ertesi günlerde karbonhidratı arttır.bacak çalıştığın günler mümkünse evde ayakalrını uzatıp dinlen.hareketleri oalbildiğince ağır,çok tekrarlı fakat nizami yap.

uyguladığın bacak programalrını yzarsan örnek program oluşturabiliriz

12. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    yok ben bugüne kadar sitede hic yasaklanmadim kardes.:)

Sayfayı Paylaş