Bacak ve Göbek Sorunlarım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Calisthenics tarafından 5 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Calisthenics

Calisthenics Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar,abilerim 16 yaşındayım evde 2 adet dumbell ve barfiks demirim var.
    Soracaklarım şunlar,

1-Benim bacaklarım arkası biraz kalın resimdeki A1 ve A2 bölgeleri buraları inceltmenin bir yolu yok mu ? ve evde şu hareketi yaptım 1 kaç gün 'Calf (Bilek)' oklarla gösterdiğim bölgelerde ağrılar olmaya başladı bu normal mi ?Maç yapıyım dedim oyunun 10-15. dk'sından sonra sanki bacaklarım yanıyor gibi oldu ama acı felan yok sadece yanıyor gibi olmaya başladı bacaklarım.
    2-Okullar kapandı göbeğimden kurtulmaya çalışıyorum neler yapabilirim ip atlıyorum,maç yapıyorum,evde dambıllarla belirli hareketler yapıyorum.Mekik çekemiyorum göbekten pek ama çekmeye çalışıyorum yinede,yere sırtüstü uzanarak bisiklet yapıyorum havada.
    3-Birde futbol oynarken oyunun 15-20. dk'sından sonra vücudum yanmaya başlıyor bunu tolere etmenin bir yolu yokmu yani 15-20. dk'dan sonra 2-3 dk dinlenmem gerekiyor bayada koşuyorum çünkü.

Soracaklarım bu kadar yardımcı olursanız sevinirim bench_O

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    evde bilinçsizce spor yapmayın forumu okuyun sakatlana bilirsin evde göbeğim çok diyorsun mekik çekemiyormussun o kadar kilon varsa bence etkili bir kardio yapın + diyet bunun için salona yazılmanı tavsiye ederim

3. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Kilo ve boy hakkında bi bilgi verebilirsen daha çok yardım edebiliriz.

4. Calisthenics

Calisthenics Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Boy=172 cm
    Kilo=66 kg

Diğer arkadaş içinde evde biliçsizce spor yapmak diye birşey söz konusu değil aynı hareketi kurallarına uygun resimdeki gibi yaptım böyle oldu dedim bu doğal bir şey mi diye sordum.Zaten yasaklanmanızda herşeye bu gözle bakmanızdan kaynaklanıyordur dumbelllls

5. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bacaklarını inceltmenin en etkili yolu bana gore kosudur gunde 1 1.5 saat bnmde aynı sorunum vardı bölgesel yaglanma bacaklarda kosyla erittim 45 60 gun arasında

6. Calisthenics

Calisthenics Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Hemen başlıyorum temposu nasıl olmalı yavaş tempolu mu yoksa futbol oynasamda aynı işe yrrmı ?

7. maeglins

maeglins Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    futbol oynarken sureklı kosucakmısınkı futbol oynama bence kosu yap bende basket oynarım dedim kosucagıma ama kosu cok daha etkiliymis deneyerek anladım ben tempolu kosuyla eritmistim bacaklarmı ama sureden kısmadım sure cok onemli sıfırdan baslamıycaksan spor gecmisin varsa tempolu kos

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:03 ----------

beselenmeye gelirsek cok hafif bir diyet yeterli olur asıl amac sporla yag yakmak yaglar bolgesel oldugun icin ben ogun bası iki dilim ekmk yerdim ve sekeri azalltım

8. Selo68

Selo68 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-bacak-antreman-yap-l-t12907.html?p=125553

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:07 ----------

Atmış olduğum linke bir bak flexor hocanın evde bacak programı iyi yakıyor https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-bacak-antreman-yap-l-t12907.html?p=125553

Sayfayı Paylaş