Bacak ve baldırların aşırı derecede kalın olması.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Banj tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Banj

Banj Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    • İyi günler arkadaşlar buradan tüm bodyforumtr.com ailesine tekrar merhaba benim sorunum belimden aşağısı yani kalça , bacak ve baldırlarımın normalden çok daha fazla kalın olması. Boyum : 1,73 Kilom : 90 . Normal benim ölçülerimde ki herhangi birinden aşırı daha fazla kalınlaşmış durumdalar. Baldırlarım son 3 senemde basketbol oynamamdan kaynaklı olduğunu düşündüğümden büyük bölümü kas olmasına rağmen normalden çok daha kalın. Bana bacaklarımı ve baldırlarımı inceltebileceğim bir yol gösterebilirseniz gerçekten çok minnettar kalırım. Bu işi gerçekten bilen ve işinin ehli olan hocalarımdan bu küçük ama gerçekten hayat kurtarıcı bilgiler bekliyorum. Çünkü gerçekten artık takıntım haline geldiler belimden yukarısı 3 haftadır spor salonuna başladığımdan beri hızlı bir biçimde sıkılaşmaya ve şekil ama ya başladı ama kalça , bacak ve baldır bölümlerimde hiçbir şekilde incelme olduğunu göremedim.

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle öyle 3 haftada olacak şey değil o.Kaç senede biriktiğini düşün ona göre ne kadar zamanda eriyeceğini düşün.Spor salonunda sana bacakla ilgili ne yaptırıyorlar yazmamışsın.Ama en etkili sistem squat tır.

Sayfayı Paylaş