Bacak Sekli

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Beren S. tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Beren S.

Beren S. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba,

Bacak tipim ilk eklentideki resimdeki gibi kalin ve kasli (one dogru cok belirgin bir bombesi var) Acaba uygun bir calisma programi ve beslenme duzeniyle ikinci resimdeki gibi daha feminine ve ince gorunumlu bir sekil elde etmem mumkun olur mu?

Tesekkur ederim,

Beren

Ekli Dosyalar:

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Ayak bileklerinin kalın olması yada leğen kemiği genişliği gibi genetiğe bağlı faktörler dışında bacak kalınlığınızı inceltmeniz-kalınlaştırmanız mümkün.

SCHWARZXXL ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. Beren S.

Beren S. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Genetik olarak bir skintim yok, ayak bileklerim son derece ince. Uyguladigim yanlis egzersiz ve supplement kullanimindan dolayi kalinlastim.

Nasil bir cardio ve beslenme programi izlemeliyim?

4. brhmcr

brhmcr Guest

Yag yakimi icin oncelikle https://www.bodyforumtr.com/vbforum...n-cok-sorulan-sorular-ve-cevaplari-11369.html gozatmak isteyebilirsiniz.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.

Bunlar haricinde forumdaki ana bolumler olan beslenme, antreman, yag yakimi bolumleri sabit basliklarinda cok genis bilgiye sahip olacaksiniz.

Bir an evvel istediginiz goruntuye ulasmaniz dilegimle

5. winnie

winnie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    7 yıl önce uyguladığım yanlış beslenme sonucu 45 kiloya düşmüştüm .tıpkı ikinci resimdeki bayanın bacakları gibi oldu bacaklarım .çok ince ve kassız bir görünüm .bu durum benim hiç hoşuma gitmemişti.Ayak bileği konusuna gelince aşırı kilo verimlerinde malesef dahada inceliyor .kürdan kadar kalabiliyor .

Sayfayı Paylaş