Bacak Omuz günü süper set olarak kol arka kol?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cacala tarafından 27 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Merhaba. 7 aydır bu sporu yapıyorum önceki programım şu; göğüs biceps, sırt triceps, bacak omuz şeklindeydi ve bacak omuz bittikten sonra 3 set 10 tekrar ez bar curl ve dinlenmeden alna press yapıyorum şu andaki programım da göğüs triceps, sırt biceps, bacak omuz gene bacak omuzdan sonra bu süper set var acaba bu süper setin amacı ne bu günde zaten hafta içinde kol ve arka kol çalıştım bidahaki bu sette yıkım olur mu ? bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler..

2. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    sırt çalışırken zaten bicepslerinde çalışıyor birde üstüne biceps antremanı yapıyorsun. gelişim yerine gerileme kaydedersin.

bence forumu biraz araştır.

cacala bunu beğendi.
  3. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    evet haklısın ama hocam programı değiştirmek amacıyla verdi bu programı önceden yorma mı oluyomuş sanırım yanlış bilgi vermekte istemiyorum bunu yapalı 1 ay oldu tekrar göğüs kol sırt arka kol a geçsem sıkıntı olur mu çünkü bu programda vucüdüm güzel şaşırmış bulunmakta.

edit: ayrıca forumu sürekli takip ediyorum programı hocam verdiği için bi bildiği var diyip uyguluyorum :)

4. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    kol süper set calısmasını omuzdan sonra yap. Bacak calısmasını farklı bır gune al tek calıs emin ol boyle daha cok verım alırsn.

cacala bunu beğendi.
  5. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    şu anda haftada 4 gün gitme şansım sıfır ygs den dolayı.

Sayfayı Paylaş