bacak kılları ve kas gelişimi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rockyyy tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar sorum şu bende sinovit hastalığı var yani dizimin içinde eklem hareketini salgılayan sıvı kesecikleri normal boyutundan çok daha büyük halde oda hareket kısıtlılığı,şişme,ağrı meydana getiriyor.doktor bunun kısa sürede geçmesi için üst bacak kası yapmam gerektiğini söyledi bende her hafta fazla yormamak şartıyla özellikle quadriceps ve hamstring bölgeleri için antrenman yapıyorum sorum şu bacak kıllarım yaşıtlarıma göre biraz fazla sizce komple bacak kıllarımı alsam kas gelişmem % kaç artar :confused: bacaktaki kılların kaslardaki enerjiyi emdiğini ve sıkıştırdığını duydum onun için sporcular bacak kıllarını alıyorlarmış şimdiden teşekkürler.

2. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    forumda daha önce bununla ilgili topicler vardı aratırsan rahatça bulursun

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bu konu tam bir muamma kime sorduysam tam bilmiyor. kimi hic alakasi yok diyor kimi killar kas gelisimini etkiler diyor. gecenlerde bir futbol antrenoru kil kokunde protein vardir bacakarin proteinini emer bacak gelisemez dedi. vucutcu bi antrenore sordum oda hic alakasi yok vucutcular vucut hatlari cizgileri belli olsun diye keser dedi :S gercekten bilgisi olan var mi bu konuda

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Hıcbır alaksı yok benım bıldıgım..Sadece gorunus ıcın alırlar sporcular vs..Hatta aldıgınız zaman yenıden cıkarken ve uzarken eskıden oldugundan daha cok besın kullanır kıl koklerı..Ayrıca bu forumda bır yerde bunun bıle alınan besının cok cook kucuk bır bolumu oldugunu okumustum ama sımdı lınk veremeyecegım kusura bakmayın unuttum hangı konu oldugunu..

omerbay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş