Bacak Geliştirme Aleti

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kapan01 tarafından 31 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kapan01

kapan01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba demek istiyorum, Umarım forumdan bu işi uzun süredir yapan tecrübeli kişilerin tavsiyelerinden ve bilgilerinden en iyi şekilde yararlanacağımı umuyorum ve forumda güzel zaman geçirmeyi diliyorum.

Benim için çok çok önemli bir şeyi sizlere sormak istiyorum benim diz kapaklarımda sorun vardı. Patella çıkığı olarak adlandırılan diz kayması ve en nihayetinde ameliyat oldum dizlerimin birinden, şimdide diğerinden olacam doktor bol bol egzersiz verdi en önemliside spor salonlarında ki leg extension, leg curl hareketlerini özellikle yapmamı istedi bende bunun üzerine ağırlık sehpası almak istedim, sizce bu leg extension,leg curl ve benc press'i en iyi şekilde yapabileceğim en iyi ağırlık sehpası sizce hangisidir.Ağırlık sehapsı benzeri başka bir alette olabilir.Ben baya araştırdım fakat yorumlardan dolayı çok kararsız kaldım. Marcy Ab 4050 Ağırlık Sehpası uygun gibi geldi fakat internette satış olarak sağlam bi yerde bulamadım.

Lütfen yardımcı olun bilir kişiler olarak görüşünüze çok ihtiyacım var.Düşüncelerini paylaşıp yardım edeceklere şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum...

Sayfayı Paylaş