Bacak eritme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Starken tarafından 8 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Starken

Starken Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kilo: 55 boy: 1.73 yaş: 15
    - Bacaklarımın büyük olmasından şikayetçiyim. Dizimin üstünde kalan taraflar alta göre çok kalın duruyor. Hatta baldırımda büyük diyebilirim. Kardiyonun en etkili yöntem olduğunu duydum. Göbek bölgemde, belimde yağlanma yok. Ama bacaklarda var sanırım. Kilo verirsem boyuma göre çok zayıf düşerim gibime geliyor. Kilo alsam yine bacak yağlanacak diye düşünüyorum. Nasıl kurtulabilirim bu yağlardan? Daha BB'e başlamadım. Varikosel ameliyatı olmuştum 6 ay önce. Hafiften başlamayı düşünüyorum. BB için ne doğrudur ne doğru değildir hepsini öğrenmeye çalışıyorum.

2. trader223

trader223 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bolu
    kilo vermen senin için hiç iyi olmaz.Ameliyat hakkında bilgi fikrim yok.Bende senin gibi bacaklarım çok yağlı diyodum.Vücut analizine girdim.Bacaklarımda yağlanma çıkmadı.Genetik yapında bacakların gelişmiş kalın olabilir takma düzelir oturur zamanla =)

3. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    bacaktakı yagları erıtmek ıcın bısıklet genellıkle kullanılır ve cok etkılı bı harekettır gercekten aynı zamanda dıyetle beraber ıyı bır yag yakımı saglarsınız fakat kılo verıp vermemek sızın beslenmenıze kalmıs ayrıca üst bolgenın yaglı olmasından bacakların olması avantajdır

Sayfayı Paylaş