Bacak antremanından 4 gün sonra da şiddetli biçimde süren ağrılar

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Gannicus tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar arkadaşlar, geçtiğimiz cumartesi halısaha maçına gidebilmek için cumartesi yapmam gereken omuz ve mide çalışmasını cuma günü yaptım. Normalde çarşamba perşembe cumartesi giderdim, cuma gidince 3 gün arka arkaya gitmiş oldum. Bacak antremanında kendime fazla yüklendim ve ağrılarla halı saha maçına gittim ve oynadım. Aynı ağrılar şuanda da var, bugün de göğüs ve ön kol antremanım var. Sizce bir kaç gün ara vermeli miyim yoksa gitmeli miyim? Gittim diyelim, perşembe de bacak antremanım var ağrılar o zamana kadar geçmezse ne yapmalıyım arkadaşlar?

2. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bak ya proteini biraz az aldım ya çok zorladığın için geçmemiştir yada ard arda dinlenmeden 3 gün yaptığın için olmuştur.

Bak sana tavsiyem ağrılar geçmeden o bölgeyi çalıştırma.

Bide ağrıyan yerlere buz tut sonra sıcak bişe koy.

Mesela bak şimdi 15 saniye falan buz tuttunya sonra ütüyle ısıttığın bezi 15 saniye aynı yere koy bunu hızlı hızlı yap bunu böyle her ağrıyan yere 8-10 defa yap ard arda yani bi soğuk bi sıcak şok et orasını iyileşme hızını hızlandırır. Bende bu forumda okumuştum.

Saygılar...

Gannicus ve iLLeqaLKinq bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bir gün dinlenmende fayda var
    ağıran kas grupları hariç diğerlerini çalıştırabilirsin sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Gannicus bunu beğendi.
  4. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkür ederim ilginiz için

Sayfayı Paylaş