Bacak Açma ve Esneme

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve shetw0w tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. shetw0w

shetw0w Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba değerli büyüklerim yaşım 14 kickbox boks ve güreş yapıyorum bu güreş yapıyorum güreşte yaşıma göre profesyonelim ama kickboxta fazla ilerleme kaydedmıyorum çünki bacaklarımı açamıyorum boyum 1.70 ama bacak boyum çok kısa gövdem bacağımdan uzun nerdeyse bacak boyum uzamıyor bunun sebebı şu olabilirmi diye sormakta ıstıyorum kücükken baya büyük bir yükseklikten düşmüştüm ve belimin altı kan toplamıştı yanı şişmişti baya bir kesilcek kadardı nerdeyse ama sonra düzeldi yanı zamanla bunun bir etkisi olurmu evde baya bi bacak açmaya çalışıyorum hem 30 dakika ayrı bir çalışma vede arasıra evde dolaşırken oldugum yerdede yapıyorum bacağımı açamama rağmen 1.90 a kadar tekme atabılıyorum.teşekkürler bu arada kaval kemiğimi anlıma deydiriyorum neredeyse

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba canın sıkıldıkca bacaklarını 0 a açmaya çalışman bence hiç doğru değil kısacası riskli diyebilirim. Şöyle kısaca özetliyeyim sana bacakları 0 a açmak gerçekten gayret isteyen birşey birde çoğu kişi bacak açma germede olan tatlı acıya dayanamaz sanki birşeyler kopuyormuş gibi olur. fakat ona alıştıkca zamanla hoşumuza gitmeye başlar Ben KB lile uğraştığım zamanlarda 6 ay gibi bir sürede açtığımı hatırlıyorum zaman istiyor sakatlık riskide fazla ısınmadan gerekli bacak hareketlerini yapmadan kafana göre durmadan bacağını açmanı tavsiye etmem bir sakatlık çıktıktan sonra inan emeklerinin hepsi boşa gider en baştan başlamak zorunda kalırsın hem 1.90 a kadar tekme atabiliyorsun fazlasına gerek varmı ki ?

Sayfayı Paylaş