bacak çalışmak bacak boyunu kısaltır mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve endzeit tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. endzeit

endzeit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece 3-4 kere ayrı günlerde 25kg halterle 3 set squat çalıştım sanki bacaklarım kısaldı. başkalarına gösterdim onlar da farketti. bu normal mi? yoksa kalınlaştığı için mi öyle görünüyor? kalınlaşmayı da farkediyorum ama sanki kısaldı da. hani uzun süre çalışsam anlarım da daha bi kaç kere yaptım. çok enteresan.

2. miamili_sercan

miamili_sercan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kardes sen ne yaptın ya bacak kısalkırmı hiç sana öyle geliyordur vücut geliştirmecıler sımdıye kadar bacaksız olurlardı

shownodese bunu beğendi.
  3. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    vücut kaslandıkca kısalmış gibi görünür. Aynı boylarda zayıf bir insan ile body yapan insana baktığında farkedebilirsin bunu.

4. endzeit

endzeit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama cidden öyle sadece ben değil kime göstersem farketti. bi de şöyle bişey var. babamın bacakları da üst tarafına göre çok olmasa da kısa gibi. ama benim öyle değildi. şimdi babama benzemeye başladım :D genetik yatkınlığım varsa olabilir belki

5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Bacak kısalmaz +25 kg bi baskıyla büyüme plakları bile zorlanmaz boy uzamasına da engel olmaz yani

6. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    yılın konusu seçtim bu konuyu :) devam et endzeit bakalım eksiye düşebilecek misin, bu arada yük bele de biner hafiften, gövdeni de kontrol ettin mi, orası da kısalmış veya 3-4 gün içinde kalınlaşmış olabilir. umarım yanlış anlamazsın ama hala gülüyorum dumbelllls

sana önerim biraz forumu okumaya çalış, kas nedir, nasıl gelişir, ne kadar sürede ne kadar gelişir, vs. kolay gelsin.

7. ŞAD

ŞAD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Şad
    Yer:
    Irmağın kıyısında
    " 5 yaşımdan beri sağ elimin 2 parmağıyla kalem oynatıyorum. O iki parmağım diğerlerinden daha mı kaslıdır? " gibi bir soru olmuş. ALLAH iyiliğini versin.

8. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Isin ilginc yani neden sadece bacak ki kisalsa hepsi birden kisalirdi:)) Dusunsenize antrenmana 1.80 giriyorsunuz bittiginde 1.60 olmussunuz:))

9. endzeit

endzeit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    belli ki komik gelmiş sizlere ama gözümle görmesem başkaları da farketmese böyle bir şey sormam herhalde değil mi? bana da garip geldiği için açtım zaten konuyu. ama sizler mantıklı cevaplar vermek yerine stand up yapma derdindesiniz.

10. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Yok kısalmaz bacağın şişkinleştiğinden sana kısa gelir

11. gargey

gargey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten nasıl kısalabilir ki mantığa aykırı kemikler kıvrılacak mı ne olacak :)

Sayfayı Paylaş