Bacak çalışmıyorum...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve waleron tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar ben 6 aaydır fitness + kardiyo çalışıyorum boyum 1.88 kilom 86 boyuma göre kilom bana fazla geldiği için bacaklarım bana kalın geliyo bu yüzden haftada bi gün 2 saat kardiyo yapıyorum interval koşu bisikletler mekikler falan dier günler de göğüs pazu , omuz kanat , bacak arka kol yapıyorum ama bacakta sadece deadlift ve calf yapıyorum suquat falan yapmıyorum sadece 2 hareket yapıyorum deadlift i de kanata etkisi var diye yapıyorum malum suquat vs hareketler bacakları ve kalcayı büyütüyo bu yüzden ben bacağı bu şekilde çalışıyorum şimdi bir de nitro tech ile weider powder bcaa amino aldım iyice büyür toto bacaklar kalın olur diye böyle yaptım yapmamalı mıyım sizce bana tavsiyesi olan ustalarımdan cevap bekliyorum teşekkürler..

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    şeklsiz bir popo sert işlenmiş bir popodan daha çirkin durur zaten. bu spro yapıyorsanız min da olsa her kesınızı çalıştırın derim. illa her çalıştığınız kas azmanlaşacak diye bir durum yok vücudunuz saten kendi içinde bir dengeye sahip bence ihmal etmeyin. ayrıca devamlı forumdada bahsedildiği üzere büyük bir kas gurubu olduğundan üst vücudun gelişmesinde direkt etkiye sahiptir. bacak çalışması testesteron hormanlarınızın salınımını hızlandırır.

Sayfayı Paylaş