Bacak çalışırken mide bulantısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve EMN tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EMN

EMN Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.Bacak kaslarımı çalıştırırken mide bulantısı baş dönmesi halsizlik oluyor kendimi yere atıyorum 5 10 dk yarı baygın şekilde kalıyorum ne yaptığımın da farkında olmuyorum.normal kol göğüs omuz çalışırken hiç bir şey olmuyor ama bacaklaımı çalıştırdığımda böyle oluyor.Bir de aşırı terliyorum bacak çalışırken.az önce yine bacak çalışacaktım 1 set yaptım 2. seti yaparken yere uzandım o 5 dk da ne yaptığımın farkında değilim.Hep böyle oluyor yarıda bırakıyorum sizce sorun ne olabilir?antrenmandan 2 saat önce yemek yiyorum yani midem ne boş ne dolu oluyor.
    Yardımcı olursanız sevinirim çünkü bacak kaslarımı güçlendirmem lazım çok ince.
    Bu arada evde çalışıyorum

2. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Yemeği biraz daha öne çekip deneyebilirsin. Metabolizması hızlı çalışan biri olarak ben de antrenmandan 2 saat önce yemek yiyip spor yapmayı denedim, olumlu sonuç almadım. 2 saat benim için çok uzun bir süre. Veya antrenmandan yarım saat önce yeşil elma yemeyi de deneyebilirsin.

EMN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş