baby face yüz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve arda122 tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bazıları vardır uzun boyluyum der vücudum fit der ama yakışıklı değilim der , kimileri ise tam dersi kısa boyluyum ama yüzüm güzel der. Hepsi de kendine göre avantajlıdır bence. Merak ettiğim ise forumda aramızda yakışıklıyım veya baby face im diyen varmıdır kendisine eğer diyorsa neye göre diyordur özgüven mi yoksa etraftan söylenenler mi bunlar?

2. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Etraftaki insanların kendisine olan ilgisinden dolayı yakışıklıyım diyebiliyordur bence dışarı çıktığın zaman senin güzel bir kıza güzel olduğu için bakma durumun gibi kızlar da ona bakıyor olabilir burdan anlayabilir ama anlarsa da uzun vadede anlar anca dışarıdaki insanlardan her gün aynı ilgiyi görebilecek değil başka bir durumda iltifat etmeleri olur erkek arkadaşları falan söyler çaktıran cümleler tarzıyla ya da adam gitmiştir çoğu kişi tarafından güzel bulunan çoğu kızla flört etmiştir bu sebeble diyebiliyor olabilir.Adam aynaya bakmıştır ondan anlamıştır o da olabilir :) sorun garip geldi bana açıkçası beden algı bozukluğundan falan mı bahsediyorsun acaba ? Bu arada gerçek güzellik kalptedir dış görünüşe önem verme demiyorum ama kalp güzelliğine daha çok önem verilmeli benim düşüncem.

3. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle hiç bir erkek kendini yakışıklı demez ama rahatlıkla söyleyebilirimki baby faceyim :D
    iskender en demiş kendini beğenen erkek eş cinseldir :D

4. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    baby face olmak yakışklı demektir zaten:) birde iskendere katılmıyorsun umarım:D

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    baby face bana hiç yakışıklı gelmiyor baby face olmayıp çok yakışıklı insanlar var.

6. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    vardır tabide baby face erkekte sonçta sınırlı sayıda olduğu için yakışıklıdırlar bu böledir yani.

7. umiTurko

umiTurko Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben değilim ama devir böyle güzel burnu ve gözü olan 1 adım öndedir, etrafındakiler bir de böyle söylüyorsa hem de özgüven gelir :D

8. srhat123

srhat123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    sakalsız kendimi hiç bir şeye benzetmiyorum

9. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    iskender doğru sölemisben şu ana kadar tipini beğenen insan görmedim :D
    baby face olmak pürüzsüz yüze sahip olmaktır :D yakılışlılıkla ne alakası var...

10. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yanlışın var baby face sadece sivilcesiz pürüzsüz yüz demek değildir. Güzel dikkat çekici bir yüzdür sonuçta yakışıklılıktır.

11. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

bence şu saçma bebek yüz kavramlarını bırakmak lazım bebek yüz diyince benim aklıma yakışıklılık kastı gelmiyor pek biri o kasıtla birine bunu söyleyedebilir ama daha çok tatlı suratlılığı ifade ediyor gibi de baby face lafları daha çok ergenlik yaşlarında kullanılıyor sanırım.

12. berkcanbatın

berkcanbatın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben mesela baby face im yani nasıl diyim bebek suratlı gibi yaş olarakta boydan falan normalim ama yüzden dolayı küçük gösteriyorum yaşıtlarıma göre bi yere girdiğimde falanda dikkat çeken bi insan yüz bakımından

13. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum sana yakışklılık illa sakalla olcak diye bir şey yok. Dikkat çekici bir yüz yani dedğin gibi baby face likte yakışıklılıktır. En azından kızla böle düşünüyor.

14. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    peki arkadaşlar yakışıklı olabilmek için illa keskin bakışlaramı sahip olmak gerekiyor kenan imirzalıoğlu gibi vs. keskin kaş laramı sahip olmak lazım ?

15. Quiet

Quiet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Biz onlara karizmatik diyoruz.Karizmatik olmak farklı yakışıklı olmak farklı.

16. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    güzel baby face bi yüze sahip olmak yakışıklılıkmıdır ozaman ? maddi durumdan da ihtiyacım olduğu için reklam ajansıyla çalışmayı düşünüyorum da bu yüzden yardım istedim.

17. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    vücudu yakışıklı gösteren yüz hatları ve kafa kadarda vücuttur omuz genişliği bel genişliği yakışıklılığa büyük katkısı var...

18. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Bebek surat desek daha doğru olur:)
    Benim bugüne kadar çevremde hep yakışıklı katagorisinde ilgi gördüm,hernekadar kendimi çok yakışıklı bulmasamda.
    Yakışıklılığında katagorileri var elbet bebek suratlı; pürüzsüz temiz bir cilt yuvarlak yüz hattı.
    Keskin yüz hatlı daha erkeksi olan yakışıklı erkekler daha çok toplumda,bebek surat daha az olduğu için daha çok ilgi görüyor.

19. ismi

ismi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak benim yüzüm öyle dediğinden baby face ama inan bir işe yaramıyor :) 1 yıldır sevdiğim kızın peşinden koşuyorum herşeyi bıraktım sporada bu yüzden başladım daha çekici olmak için geriçi bir işe yaramadı ama olsun iyiki başlamışım hem psikolojim düzel di hemde yorgunluktan sinirlenemiyorum bile sağlıklı bir hayatım oldu herşeyi düzene soktum ama sadice o eksik . . .

20. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısındır umarım sevdğin kıza sonunda ulaşırsın ama bi işe yaramıyor derken anlamadım modellik yapmayı düşünüyordum ben bu yüzle

Sayfayı Paylaş