Babamı nasıl ikna ederim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rockman52 tarafından 17 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. rockman52

rockman52 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    yaş 19 bu spora ilgim var 1.75 boy 62 kiloyum zayıfım yani. Babama diyorum örnekleri var bir senede 75 kiloya çıkan güzel vücut yapan ama inandıramıyorum yalandır diyor akşamları 1 saat koş toparlarsın diyor ne önerirsiniz ikna etmek için ?

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Dediklerinden belli az çok babanın yapısı bence boş yere uğraşma ikna edemezsin zaten yaşın 19 kendi kararlarını uygulayabilecek yaştasın. İkna edemezsin diyorum çünkü aynı baba bende de var zamanında 110 kilodan 70 e indim, şimdi ise güzel sayılabilecek bir vücudum var ve bunları adamın gözünün önünde yaptım ama hala inanmıyor :D

2157 bunu beğendi.
  3. rockman52

rockman52 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    hala inanmıyor mu çok iyimiş :D yaş 19'da maddi yönden hala aileye bağlıyım duh

4. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    kardeşim sen evde kendi imkanlarınla birkaç ay vücut geliştirmeye çalış, bikaç kilo alınca; bak baba burda bile 2 kilo aldım salona gitsem neler neler olur filan de :D

5. Craxiel

Craxiel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    gemi inşaat müh.
    benim anlamadığım koşarak kilo alınmaz aksine kilo kaybı yaşarsın 1 saat saat koş toparlarsın demek çözemedim nasıl bir bakış açısı bu kilo almak istiyorsan sabah mutlaka kahvaltı yapmalısın yiyemiyorum diyorsan yicen abi sıkcan kendini kendimden biliyorum 2 aydır spora gidiyorum 2 ayda 5 kilo aldım

Son düzenleme: 18 Mayıs 2013
  6. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    ikna etmek için uğraşma; git habersizce başla antrenmanlara sonra da babanın senı affetmesi için uğraş.

7. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    aylığı 60 70 liraya salonlar var 19 yaşında birinin bu parayı bulamaması imkansız. yapmak isteyen yapar babanı ikna etmene çalışıcağına ona yapabileceğini ispat et daha iyyi.

8. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    benim babamda annemde tam tersi antremana gitmedigim günler oluyo ikisi biryandan niye gitmiyon antremana gitsene diye kafamı şişiriyolar çabuk spora git vs diyolar şanslıyım bu yönden :D

Sayfayı Paylaş