başliyali 4 ay oldubi yardim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karambol08 tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Abiler 4 aydir bi salona gidiyorum hiç yardimci olmadi salondaki hica program falan olsun iyide gelisim gösteremedim şimdi salonu degistirdim dün gittigim yere söyledim 4 aydir calistigimi beni hafif caliştirtti yeni basliyan birisi nasik her bölgeyi hafif tenpoda calistiriyosa o şekil başlatti mesela ben 10 12.5 kiloluk dumbella calisiyordum 5 kiloyla çaliştirtto bunun sebebi ne olabilir hafif geliyo o calişma bana

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hareketleri kac Kilo yaptigindan cok hareketi ne Kadar Dogru yaptigininda önemi büyüktür,bu sebepten hafif kilolarla baslayarak ,hareketi tam Dogru olarak icra edildikten sonra artirima gitmek en Dogru olandir.

3. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Evet hocam haklisin fakat eski gitrigim yerde agirliklari arttirmiştim baya ve hamligimi atnistim parça parça calisiyodum artik kaslari bu yeni basladigim yer direk ilk başaki gibi zorlamadan her bolgeyi caliştirmaya baslatti ben bu aşamalari geçtim zaten hamligi attim hafif geliyo bana verdigi agirliklar

4. TolgaTunçel

TolgaTunçel Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Bu konuyu fitnessdaki hocanada anlat değiştirecektir , hareketleri nizami yapmak önemli tabi ama , ağırlıkları artırmışken bir anda ilk seviyeye geçmiş oluyorsun vücut yine gelişim göstermez.Hocanla konuş eski programını anlat birlikte sağlam bir bölgesel hazırlayın.

Hoca yine başlangıç programı verirse dumbell ile kafasına vur :D

5. karambol08

karambol08 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    8
    Dun yazilirken söyledim 4 aydir calisiyordum zaten diye adam direk aletlerle baslatti hafta ortasi geldigimden mi diye düşündüm normalde program pazartesiden itibaren başlar ya onu mu düşndü acaba bu gün iyicr bi konuşucan

Sayfayı Paylaş