başlayalı 1yıl oldu hacim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bydarkness tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşındayım 1yıldır body yapıyorum tabi son 1-2ayda boş koydum 1 protein tozu aldım onuda adam gibi kullanmadım şuan koyacağım fotoğraflarda 2-3ay öncesine aitte pek bir değişim olmadı

önden görünüm

http://f1207.hizliresim.com/z/w/b5fsz.jpg

arkadan görünüm

http://f1207.hizliresim.com/z/w/b5ftf.jpg

fotoğraflar 2-3ay öncesine ait 1.70boyum var 1.68de olabilir 60kyim bu sene 75kgye çıkıp kışın nisandada yağ yakmaya başlayım 65-67kgye düşmeyi düşünüyorum sizce ne eksiklerim var neler yapabilirim?

2. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    vucudun gayet guzel gozukuo bıraz karın kası calısırsan cok ıyı dururr proteının yanına amıno ve kombıne edebılecegın bı kac suplament daha ekle derım bcaa ve creatın olabılır kombınelerde gelısım tek kullanıma gore verımı ve gelısımı cok arttırıyor basarılar

3. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi insan öğrenci olunca bir yere kadar birşeyler yapabiliyor

hasimk442 bunu beğendi.
  4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Burada sana olumsuz yorum yazanlar olabilir/olacaktır . Sakın kimseyi dinleme cok cok güzel bir vücudun var 1 yil için çok çok başarili , genetiğinin bayağı yatkın olduğu belli , hiç bozmadan supplement alımını abartmadan devam etmen dileğiyle ,

5. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    yaşına göre çok güzel vücut, onun yanı sıra planında çok güzel gayet bilinçlice..
    şu an için hacim için genel olarak eksik olsan da yaşına göre çok iyi bir vücut, dediğin gibi hacim al yaza doğru yağ yakıp yakmamayı tekrar gözden geçirir gerekirse yaparsın.ama 1 sene daha bu vücudu çok iyi yapacaktır..
    saygılar..

6. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler genetik konusunda bir çok kişi yatkın diyor bu başlayalı 7-8ay olduğundaki halim pek değişmedimde baklavalar varda tam istediğim gibi değil altısıda bellide tam anlamıyla adonis kasım yok bu senem çok kötü geçti aşırı fast food yaptım hergün burger kingten yağlı gazlı içicekler tükettim ama bu sene kafamı kullanıcam vücut ve derslere vericem kendimi

Sayfayı Paylaş