Başlangıç Hakkında Kilo=102 Boy=181 Lütfen Bakınn

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burak babaoglu tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burak babaoglu

burak babaoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    **25 Haziran 2014 Çarşamba ***
    Ben nasıl kilo veririm öncelikle amacım bu lütfen yardımcı olun
    Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum sizlerin başarılarızı gördükçe kendimden soguyorum.
    Öncelikle---
    yaş= 23 boy= 181 cm kilo =102 cm Kol=38.5 cm Bel=109 cm Göğüs= 110 cm Omuz =126 cm
    Bügün 3 aylık fitness -sauna-haman-havuz un içinde bulunduğu spor kopleksine kayıt oldum.

--3 ay öncede karar vermiş ve fitness salonuna kayıt olmustum.
    Yağ yakıcı olarak kullandığım Hardline L-carnitine 'yi fitness eşliğinde 1.5 ay kullandım açıkcası iyi terletti ama ben kilo veremedim diyebilirim belki benden kaynaklanan bi durumdur.

Suan-----
    olimp l-carnitine 3000 extreme shot almaya karar verdim 2-3 gün daha araştırdıktan sonra sipariş edeceğim 125 tl fiyatı var . Tavsiyelerinizi bekliyorum illa bunu almam şart değil.

Günlük Kalori hakkında hiçbirşey bilmiyorum ?
    Spora gittiğimde vaktimi nasıl geçirmeliyim full kardiyomu ?
    Ne kadar zaman harcamalıyım ?

2. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    benden tavsiye boşuna 125 lira harcama , 30 dk fitnes da hafif bi şekilde çalıs 1 saat düzenli yüz ve dışarda 1 saat kardiyo yap , yağsız ve az karbonhidratlı beslen , 3 ana 2 ara öğün şeklinde bol bol su iç , iyi uyu zamana bırak

3. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Kardesim öncelikle motive et kendini, motive en onemli olaydir.Kendine bir hedef belirle, ve bu hedefe kadar ilerle.Tavsiyem kaloriyi azalt, ve cardio calis.Mesela aldigin kaloriyi yakar, ustunude fazalsini yaparsan bu sana yag yaktirir.Protein agirlikli beslen, ve sekeri,tuzu,yagi kes.Yagsiz beslenmeye calis kahvaltilari iyi yap, aksam ogunlerinde yatmadan once hafif beslenmeni orenirim.

4. burak babaoglu

burak babaoglu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorumlarınız için cok teşekkür ederim mutlu ettiniz beni varolun. Bügün için yaptıklarımı ve yediklerimi anlatayım değerli arkdaşlar.Öncelikle fitnes aksam 5 de açılıyor Bügün 2. günüm sabahtan öğlene kadar aralıklarla 2 kase sütle nesfit kırmızı meyvelerle , karpuz peynir ve eti form yiyerek geçirdim. öğlen 2.30 gibi yeşil elma ve saat 4 gibi tostmakinesinde 1 parca tavuk put 1 dilim kepek ekmeği 1 domates yarım sogan yedim. 5 te salona gittim sauna eşortmanı giydim ve 30 dk kosu bandında hızlı yürüme koşarak geçirdim. 100 kere bacagı karna cektim- 100 kürek çektim . dampıllarla uğrastım göğüs çalıstım ardından 15 dk tekrar kosu bandıyla fitnessi sonlardırdım esortmandan dolayı cok cok iyi terledim. SOnrasında Saunaya girdim 15 dk orda ter attım çıktım 10 dk havuza atladım ve bügünkü sporumu bitirmiş oldum. Yağ yakıcı kullanmadım ve spor esnasında 1 litre su içtim. toplam 2 saate yakın zaman geçirdim. eve gelince 1 elma yedim ve saat 21.30 gibi 2 parca ızgara tavuk yedim( yağlarını cıkardım ) 1 dilim ekmek 1 tane yumurda yedim suanda 22.30 sekersiz nescafe içiyorum.Kalori hesabı yapmasını bilmiyorum kaç kalori aldığıma dair hiç bi fikrim yok
    SİZ DEĞERLİ ARKDAŞLAR SİZE BÜGÜNÜMÜN ÖZETİNİ GEÇTİM YANLIŞLARIM YADA TAVSİYELERİNİZ VARSA BİLGİLERİNİZDEN FAYDALANAYIM TEKRAR COK TEŞEKKÜR EDERİM

5. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    ben nesif yada diet bisküvilerin yada zero kolanın v.b işe yaradıgına inanmıyorum yemek konusunda çok kafayı yorma az ye öz ye , kafanı yaptıgın spora ver , sauna ve eşortmanla terlemek sena pek bişi kazandırmaz o nedenle orda vakit harcama , kürek çekmek yerine kondisyonlu bi şekilde yüzme yap hafif fitnes ı ihmal etme . kolay gelsin :)

Sayfayı Paylaş