Başlık açamama sorunu

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Don Juan tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    Komik olan sizin gibi üyeler aslında. Neyin neden yapıldığını anlamadan yorum yapanlar. Bu konuda alınan kararla ilgili yeterince mesaj yazıldı siz ya da başkası ne kadar araştırmacı olduklarını söylese de bu bişey değiştirmez.

Ayrıca yönetimin kararları hakkında öneri ve yorumda bulunabilirsiniz ama bu kararları "saçma", "komik" tarzı kelimelerle nitelendiremezsiniz. Bu tarz bir ihlali yine tekrarlarsanız hakkınızda gerekli işlemler yapılacaktır.

saydam, Despo, bonatschi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    ekLeme

Çok özür deiLerim yanLış anLaşıLdıysam zaten benden yaşça büyük kişiLer oLduunuz için sizi niteLendirmek gibi bi hakka da zaten sahip deiLim.

Not: bu spora başLadıım iLk günden beri kiLomu yağ oranımı öLçüLerimi düzenLi oLarak deftere yazan yaptıım heraketLerin hepsini not eden düzenLi ve hırsLı birisiyim.bu siteden öğrendikLerim hakkında yeni bir defter tuttum ve tüm kas böLgeLerinde kendi yapabiLeceim hareketLeri de yazdım.Büyük bir merakLa kendime program yaptım.Tek isteim yaptıım programı yayınLayıp görüşLerinizi aLmak (özeLLikLe fLexor hocanın).Tek bi başLık açmama izin verseniz ondan sonra ben 1 hafta bekLesem bir daha msj yazmak veya başLık açmak için oLmaz mı sayın bodyforumtr yöneticiLeri ?

3. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    cvp aLAmıycam heraLde:( ben ayrıcaLık istemiyorum sadece yarıyıL tatiLini çok iyi geçirmek istiyorum. biLseydim iLk bir hafta konu açıLamayacağını çok daha önceden üye oLurdum.bu sitede türkiyenin her bir yanından bu sporu biLen insan var ve bu değerLi body buiLder'Lardan görüş aLmak istiyorum 1 başLık açmak istemem çok mu yaa :D Lütfen bu genç kardeşinizi kırmayın 1 başLık acıcam sadece ya ( karne hediye oLsun bari :D )

Sayfayı Paylaş