Başka Bir Sporla Birlikte Program!!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve OrhanGencebay tarafından 21 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar ben bulk döneminde yim 10 aydır vücut geliştirme yapıyorum
    ve son 2 haftadır capoeira ya başladım
    programım 8-12 tekrarlardan oluşan hipertrofik program hala... ve şöyle:

Pazartesi,Dinlenme
    Salı: Kanat,Calf,Karın
    Çarşamba:Capoeira
    Perşembe:Omuz,Triceps,Karın
    Cuma:Capoeira
    Cumartesi:Capoeira
    Pazar:Göğüs,Biceps,Karın

Görüldüğü üzere artık bacak çalışmayı bıraktım,zira capoeirada hep kalçam ve bacaklarım deli gibi çalışıp yoruluyor bir hafta denedim olmadı capoeirada dermanım kalmıyor...
    Haftada 3 gün Body building,3 gün capoeira 1 gün dinlenme yapıyorum arkadaşlar...
    Yani haftada bir çalışıyor bölgelerim ve hepsi de 8-12 tekrar kas büyütme bulking up programı
    GaspariAminomax8000 ve Gaspari MyoFusion kullanıyorum,ama sadece antreman sonrasında ve yatmadan önce kullanıyorum bunları...Ve capoeirada da sadece antreman sonrası whey kullanıyorum...
    Sİzce kafamda oluşturduğum bu düzen capoeira ile birlikte güzelmi?
    Yoksa capoeira bulk olmamı yani daha da şişmemi engeller mi,zira hergün vücudum çalışmış oluyor ama dediğim gibi capoeira daha çok bacak ve kalçayı hedef alan kardiyo bi spor.
    Yoksa sizce ikisi bir arada gitmez mi küçültür mü beni?Birisini bırakmalı mıyım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:38 ----------

arkadaşlar hiç mi yardım edecek insan yok?

Sayfayı Paylaş