Başka bir bodyci gördüğünüzde aklınızdan neler geçiyor...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tan___ tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Mrb arkadaşlar.Mesela herhangibir ortamdasınız veya geziyor dolaşıyorsunuz ve karşınıza sizden başka bir body çıktığında sizin ölçülerinizde veya sizden daha büyük ve daha kaliteli biri olduğunda aklınızdan neler geçiyor ve neler düşünüyorsunuz.Mesela moral bozukluğu daha iyi bir motivasyon veyada aklınızdan(bu şehirde bir tek bodyci varsa oda benim) der gibi .....:D

2. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    dikkatimi çekecek kadar iri bir vücutcu gördüğümde saygı duyarım. ortalama vücutlar dikkatimi çekmez sokakta erkek vücutlarını incelemek adetim değildir :D

3. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    orası öyle ama karşına dev bir body çıkınca bide karşından geliyor görmemezlikten gelemezsin değilmi :)

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    boyle bır durumla karsılasırsam bu benı azımlendırır baskada bır sey hıssedmem

5. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    yok adam çalışmış yapmış emek vermiş saygı duyulur ama.
    yanındakiler
    +lan adama bak sana fark atmış sende body ciyim diye dolaşıon senin gibi bodycinin....
    -kes lan!!! sende bendekide yok
    gibisinden diyoloklarla uğraşmak komnik oluyor.ve hep irilerle karşılaşıyoruz 33-35 kilo almam lazım

6. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Sonuçta iyininde iyisi vardır.Adama durup dururken kıskançlık yapmak saçma bence.Giderim yanına muhabbet ederim.Ondan tüyolar alırım ve teşekkür ederim.Herkes kendi için yapıyor.Kıskanmaya gerek yok.Herkes birbirine yardım ederse bir şeyler ortaya çıkar.Herkes kafasına buyruk iş yaparsa kendi ekseninde kalır.

7. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    bende gödüğüm zaman emeğine saygı duyuyorum ve bana böle kişiler azim ve güç veriyo :)

8. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    ne yalan soyleyim benim moralim bozuluyor :) hatta size sunu anlatiyim kisaca..hollandada calistigim salonda agbimle ben en iri vucuta sahip kisileriz.gecen spora gittik bi hollandali cocuk geldi.28-29 yaslarinda super vucudu var.47-48 cm kollar var ama kupkkuru damarlar fiskiriyor.agbimle birbirimize baktikdiyalog aynen soyle :
    agbim : oguz oglum bu kim lan
    ben : ne biliyim turemis iste bir yerden
    agbim : yuru lan eve gidek moralim bozuldu
    ben: gidek valla herkes ona bakiyor bizim karizma sifir
    agbim : ben dietide bozdum oglum,yuru doner yemeye gidiyoz
    aradan iki gun gecti tekrar salona gittik goguis yapiyoz.agbim diyorki ; cabuk calis oglum su ayi gelmeden sporu bitirelim moralim bozulunca calisamiyorum :)

omerbay ve josef_1531 bunu beğendi.
  9. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bu spora yıllarını vermiş bodyci abilerimizin anıları süper..sivaslı sende bunalrdan birisin valla ;)ben gördüğümde çok pis gaza geliyorum.aklımda filim şeridi gibi o kişinin nasıl yemek yediği nasıl bağıra bağıra idamn yaptığı gelyo sankii..benimde böle yapmam gerektiğini düşünüyorum.bu gaz bana 3 gün yetiyor zaten...

10. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha benden iriyse bende kıskanırım öyle napıyım 6 seneye yakındır bu sporu yapıyorum yani kimin bozulmazki hemen kürde degilsem bile hemen bir kür cıkarıyorum kafamda :D:D hemen bunu gecmem lqazım dıye:):)

11. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu sporla ilgilenenlerin kendilerinden daha iyisini gördüklerinde hemen yarışma psikolojisine girmeleri gerçekten acayibime gidiyor.
    Benden daha iyisini gördüğümde, diğer insanlara göre daha dikkatli bakıyorum fakat, pek de incelemiyorum açıkçası.

12. IAdam

IAdam Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bu konuda sana hemfikirim, çok zaman ayıramadığım için bu sporda çok ilerleyemedim. Ama her şeye rağmen, azmimi kıracak yegane bir etken varsa, o da bu tür konuşmalardır. :)

13. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    saygı duyarım yada ne tür steroid kürü yaptığını sorardım :D:D:D

14. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    sorunca dogru cevabi alabilsen iyi..bu sporu yapip biraz ilerleyen kisilerin cogu kurlerini vermez hatta kur yapmadim naturel derler,bunu hepimiz biliyoz.gecen yil sivasa izine gidince danimarkadan gelen bi cocuk gordum.cocuk 21 yasinda 185 boy var 110 kilo 52 cm kol var.230 kilo benc yapiyor.ne kullandim dedim.piric patates ve tavuk agbi diyor :) ok devam et dedim..ama fazlada yeme ilerde bu yedigin tavuk falan sana zarari olur dedim,anladi guldu......yani diyecegim kimse soylemiyor kolay kolay

15. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    muscle pump adama steroid kürünü sorarım diyorsun ya,adamda diyormuş kür yapmadım doğal gıdalarla beslendim.(biri sorduğunda öyle deriz ya :)) .(klitschko aslında pekte kıskançlık sayılmaz herhalde tabiki o adam çalışmış çabalamış birşeyler yapmış ama insan ister istemez azda olsa tuhaf oluyor.bazen gaza geldiğimde oluyor.

16. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Biliyorum o hissi.:D Kıskançlık değil ama hani şöyle bişey dersin o bicepsler bende olsa fena olmaz hani.:D Tabi bundan alıcağın gazla daha sıkı asılıcaksın.Mesela ben boksörüm ve idmandan önce boks videoları izliyorum ve aşırı derecede gaza geliyorum.:)

17. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    tabiki orası öyle.orada herşeyi bırakıp antrenman yapası geliyor insanın.:))

18. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    valla ben bunu aşmak zorunda kaldım 12 senelik arkadaşım dünya şampiyonu atık kabulleniyoruz:)

19. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    mersin
    aslında işin gerçeğine baktığımızda o insan belki 10 _15 senedir bu sporu yapıyor,emek harcamış ilerde belki ondan daha iyi olacağız ama insan yinede tuhaf oluyor.body sporu ilginç bir spor ortamda senden başka body yoksa sendeki hava özgüven kimsede olmuyor ama başka bir body daha varsa ozaman morali bozulabiliyor.Aslında moral bozmaya gerek yok sonuçta ikiniz dışında o ortamda bodyci yok ama insan psikolojisi işte...

20. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    bir ortamda benden baska bu sporla ılgılenen baska bırısının olması beni pek etkilemiyor acıkcası...elbette dıkkatimi çekiyor durumuna bakıyorum ıyı ve kotu yanlarını gözlemlıyorum ama iş kıskanma olayına gelınce bu bende olmuyor ...ya da benden daha kotuyse bu seferde gururlanmıyorum...

böyle bir durumla karsılastıgım zaman benim için asıl sorun yanımdakiler oluyor benden daha cok onların dıkkatını cekıyor arkadaslarım ısı tatlı bır geyıge vuruyor bak oğlum bu da senden git yanına kabar felan deyip gülüyorlar ..

ya da senden daha iyiymiş ,kotuymus gıbı yorumlar yapıp muhabbetı tamamen bu konuda tutuyorlar takı dıger adam ya da biz ortamdan ayrılana kadar ...

ama gercekten bazen hos muhabbetler oluyor boyle zamanlarda ....

Sayfayı Paylaş