Baş dönmesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve elezar tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bu gün rutin bacak ve sırt günümdü leg presste ağırlığı rutinim dışında 15 kilo arttırdım sonra her zaman ki squat leg exten. daha sonra leg curl e geçtiğimde hafif bir baş dönemsiyle başladı göz karaması tansiyon düşmesine kadar gitti antremanı yarıda kesip çıkmak zorunda kaldım beslenmemde bu gün hiç bir fark yoktu o da aşağıda;

Kahvaltı : 5 yumurta 4 dilim kepek ekmeği bir bardak yarım yağlı süt ve 150 gram lor

1 saat sonra bir kaç tane ceviz

Öğle yemeği 2tane 100gram az yağlı tavuk döner ve 2 ayran

antremandan 2 saat öncede 200 gram makarna

4 aydır düzenli bu sporla uğraşmaktayım
    Gözünüze çarpan bir nedeni var mı acaba daha öncede 2 yıl önce olmuştu yüzmeyle uğraşırken

Şimdiden teşekkürler...

2. etoxer123

etoxer123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sene vucüt geliştirme kursuna yeni başladığım zamanlar ilk hafta bana da aynısı olmuştu göz kararması yoktu ama 30/45 dk çalıştıktan sonra oluyordu. Diğerleri gibi normal değilde ben süper set yapıyordum kendimi çok zorluyordum galiba zorladığımdan dolayı çünkü yeni başlamıştım her ne kadar ham da olsam yinede kondisyonum gayet iyiydi fakat spora başlayınca ilk haftalar yaptığın işe vücut adapte olmadığı için böyle bir sıkıntı oluşuyor sanırım. 1. haftadan sonra hiçbir şey kalmamıştı bende. Şu anda ise insanity workout programıyla çalışıyorum ve ilk günlerde (2 gün) yine aynı sıkıntıyla karşılaştım. Daha sonra hiçbir şeyim kalmadı. Yine de kesin sonuç için istersen bir doktora görün. Belki bizlerde bir şeyler vardır geciktirmeyelim derim!

3. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Ara zamanlarda böyle şeyler normal , herkesin başına geliyor.
    Genellikle fazla ağır çalışmaktan oluyor.

4. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Su az tüketmişsindir. Benim de arada olurdu uykusuzluktan ve susuzluktan.

Sayfayı Paylaş