Baş belası kilo sorunu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Disubev tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Disubev

Disubev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 1.77cm boyum 64 kiloy yaş 18.
    Spora mayıs 14 te başladım 3.5 ay oldu.2.ayda weider mega mass 2000 gainerını kullandım.2 kilo alabildim sadece.Beslenme programının %60 %70 ine uyuyorum ama kilo alamıyorum.Metabolizma hızlıymış denilen bu.Kilo alamadığımdan dolayı gelişimim fazla olmuyo.Forumdada bir çok konuyu okudum yazılan çizilen mevzular hep aynı.Önerilerinizi duymak isterim
    Spora başlamadan önce :
    Kol=26
    Göğüs=88
    Bel=78
    Omuz=108
    Sonra :
    Ko=32
    Göğüs=98
    Bel=73
    Omuz=112

2. Ability

Ability Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırklareli
    Ayni sorun bendede vardi gainerda kullandim direk etki etmedi tum mesele agir calis gaineri hem idmandan once hem idmandan sonra ic ve bir hayvan gibi yemek ye programi falan unut yaglanirim diye korkma fazlasini yaktigin icin yaglanmayacaksin zaten kaslarini cidden calistir ve yemek yerken karnini doyurmak icim degil kaslarimi doyurmak icin yiyorum de uc bes ogun yemek yemeye calis ben yedi kilo aldim ve gozle gorulur hacim artisi oldu

3. Disubev

Disubev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam havaların biraz serinlermesini bekliyorum yememe içmeme daha çok dikkat edicem.Yağlanma gibi sıkıntım yok yeterki kilo alıyım.

Sayfayı Paylaş