Başınıza Gelen En Kötü Yan Etkiler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Blitz tarafından 1 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 49 üye.
  1. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    kürlerinden zarar görenler, bir de, dozlarını ve terapi yapıp yapmadıklarını da söylerlerse, daha faydalı olacaktır, bilgi paylaşımı açısından...
    çünkü ben mesela, nolvadex ve klomen vb. kullandım, o açıdan pek hiç yan etki görmedim, sadece beni azdırdı!!!
    mastürb.'da aşırıya kaçtı ve kas katilleri oluverdi...
    neyse, onun da çözümü var elbet... ;)

2. Pshaw

Pshaw Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yazılarınızı dehşetle okudum. Çoğunuz yarar bir yana bir çok zarar görmüşsünüz. en sonunda merakımdan denicem bende. deca ve anabol aldım ama öyle duruyorlar. hep başlıcam ama kendime bir bahane bulup sallıyorum. hadi hayırlısı.

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Merakın yüzünden anapolonmu deniyceksin yanlışmı okuyorum ??

4. jasonxbb

jasonxbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tribulus kulladıgım zamanlarda 2.haftadan sonra aşırı sinirli oluyordum .

5. serdar1980

serdar1980 Guest

Sadece kafama göre haftada 1 olmak üzere sustanon 250 yi 4 hafta kullandım. PCT, HCG falan yapmadım. Sadece sağ testis hafif ufak kaldı diğerine göre hepsi bu. 1 yılda normale döner diyorlar. Bakalım.

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    normalde zaten soldaki daha büyüktür.Aşırı bi küçülmemi oldu sağdakinde?

7. serdar1980

serdar1980 Guest

Aradan 1 yıl geçti. Bana göre sağdaki hafif küçük kaldı gibi. Testo salgısı normale dönmeli şu anda değil mi? Ne yapmam gerek?

8. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bende askerden sonra yaptıgım bır kur esnasında az daha bobreklerı elıme alıyordum.2 haftada agrılardan kurtuldum.aradan 6 ay geçtıkden sonra tum fonksıyonlar normale dondu.o gunden sonra teblet versıyonlardan uzak durdum hep.

9. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    küre basladiktan 2 hafta sonra böbreklerim agrimaya basliyor

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    böbrekler kür esnasında en çok tablet versiyonlarda ve antibiotic kullanırken çok etkilenıyor.ben her ikisindede çektiğim acıyı bugun gıbı hatırlarım.ozellıkle dıanabol kullanımında ölecem sandım.

11. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar bende yapıyorum bu sporu. hep söylüyorum 3 yıldır yapıyorum diye. gelişmemde gayet güzel. her sporcu bir süre sonra vücudunun gelişmediğini düşünür, doğrudurda.
    ama bildiğiniz gibi patlama süresidir bu. yani bu dönemin sonunda bir anda büyür adaleler ve hep bu duraklama döneminde kullanılır steroid sporcular tarafından. şu şikayetlere bakın bir. kiminin böbreği ağrıyor kiminin yumurtalığı küçülüyor kimi sinirlenip duvara vuruyor..vs. (bu arada duvar hiç bir zaman kırılmaz.tecrübeyle sabittir. tavsiyem kapı veya cam)

arkadaşlar kim ne derse desin bu spor Türkiye de sayılı insanların dışında hep amatör olarak yapılıyor. bu kadar amatörlük içinde insanların etkilerini hiç bilmediği hormon vb. gibi ürünleri nasıl olurda kendi üzerinde deney yapar gibi kullanabiliyor anlayamıyorum.

büyümek sizin elinizde.niye idmanlarda ağır çalışıp beslenmeyi kuvvetli tutup kas geliştirmek yerine işin kolayına kaçıyorsunuz?

hiç bir zaman kullanmadım steroid vb. sadece beslenmem kuvvetli ve ağır antreman yapıyorum. nice steroid kullananlar benim vücudum var diye yanıma yaklaşamıyorlar. kısacası iş hormonda değil.
    yapmayın arkadaşlar. haberlerde, Allah korusun kullandığı iğneler yüzünden öldü diye bir haber duymaya tahammül edemem. daha dikkatli olmanızı istediğim için yazdım bunları. yoksa beni ilgilendirmediğini biliyorum. ama bunun adı üzerinde; SPOR... spor salonları laboratuar değil, sizlerde denek değilsiniz. saygılar..

Bozo-Baku, byzantion, BlackMamba24 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  12. hasan55

hasan55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bukatto @ herkesin kendi bilecen sey bu doping olayi , sana helal olsun kendini tutmusun

ama herkes senin gibi deyil ,ve benim hayalimde bitane vücut var ve bu vücutu yapmak icin her bir riski göze

aliyorum . sende yanlis anlama steroide kulanan insanlari kizkaniyorsun gibi gelyior bana , ve bunu

hic bir zaman steroide kulanan adami gecemesin bu steroide kulanan kisi tabiki dogru durust besleniyorsa

ve antremani yüzde yapyiorsa / hic bir sansin yok bunu unutma !!!!!!!!!!!!!!!

bide bu var sende o insanlara fikilerine katiliyorsun steroide kulandimi kas lar kendilinden olüsuyor

onun icin doping herzaman spor un icinde vardi ve bitmiyecek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    sevgili hasan55;

http://******/cont.php?cat=9&t=196 belki okumuşsundur bu linkte yazanları. bu kadar amatörlükte hiç bilmeden kullanıma karşıyım. ne olduğunu bilmeden, acaba iyi olurmu düşüncesi ile deney yapar gibi denenmesine karşıyım. vucutcu.com da yazan hocalardan biriyle (osman poyraz) konuşma fırsatı bulmuştum bir gün. bana, "bir insanı steroide alıştırmak uyuşturucuya alıştırmakla aynı şeydir" demişti. bu arada 3 yıldır spor yapıyorum diye hep söylüyorum, (belki daha fazladır ama kısaca 3 yıl) bu zaman diliminde aptal olmayan herkes birşeyleri bilir bu sporda. yani kıskandığımı söylemen açıkçası bayağı bir eğlendirdi beni. zaten önceki yazılarımdan birinde daha fazla genişlemek istemediğimi yazmıştım. neyse..

her zaman beni benden çok düşünenlere kızmışımdır. dolayısıyla bende bunu kimseye yapmıyorum. yazdıklarımda anlayana tavsiye niteliğindedir. steroid zararlıdır diye belki birçok kere başınızı ağrıtan olmuştur. bir kez de ben demeyecem. ama steroid yalandır, aldatıcıdır

Bozo-Baku, Tevfik Erzon, sporcu. ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    madem vucuduna bu kadar güveniyosun,koy birkaç resim,steroid kullananların yanına yaklaşamadığı vucudu merak ettimm 8)

15. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    Normalde ankara ama şimdi rusya
    ses kesilmiş vucuduna güvenmiyor sanırsam arkadaş:) bu arada güzel bir başlıkmış gerçekten tebrikler..

16. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    sivilceler protein tozu yüzünden mi oluşmuş peki onu söledimi?

17. betreyal

betreyal Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben en çok etkiyi hydroxycut kullanırken gördüm. Aslında çok sabırlı biri olmama rağmen günde altı yaneye çıktığım 3 üncü gün akşam eve dönerken trafikte 3 kişiye saldırdım arkadaşlar gözlerine inanamadı kaldi ki birtanesi yaklasık babam yaşındaydı sonradan çok pişman oldum. :( Bide yine hydroxcut dayken normalde ikince seferi oğlen 2 gibi alıyodum saati unutttum akşam 7 gibi aldım tabi sonra bütün gece yatak başında baykus gibi tünedim. Ertesi günde fianl vardı hoca sınavda kan kusturdu... :)

18. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    evet aniden sinirlenip aniden çok mutlu oluyorum kız arkadaşım beni manidepresif ilan etti + sırt bölgemde cok fazla sivilce çıktı=bunuda proteinden sanıo + bazen 2 gün hiç uyumuyorum ama sanki uyumuş gibi hiç yorgun hissetmiyorum

19. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    bende susta prima aldım kur donemi degilde zaten 6 hafta aldım kur onrası sivilceler arttı baska yan etkisi olmadı sadece tahlillerimde TSH ım yuksek cıkıo 4 ay olmasına ragmen bide kur onrası belkiş inanadırıcı gelmez aldıgım kilo kacsa o kadar kilo verdm birazda kurde beslenmedişgim için oldu tabi buda psikolojık olarak etkiledi birde kur srasında kız arkımla okul cıkısından alıp evine bıraktım kafeye fln gtmedim cok samimi olmamamk için kalbini kırabilirim die korktum o yuzden ama bende cok saldırganlık olmadı hatta normalden daha az saldırgan oldum

20. gidici

gidici Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    yarışmacı
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar sivilce problemi olmuş sanırım cogunuzda b6 iğnesini deyin kür boyunca haftada 300*3 ya da 4 iğne vurulun o sivilceleri kesiyor ben kullandım hatta kürsüz halımdekınden daha az sivilcem oldu kürdeyken:)tabı delik deşik oluosunuz tabi ama kurtarıosunuz...uykusuzluk içinde ben kas gevşetici kullanıyorum...hydorxcut clen ventolın efedrın vs. bunlar uyutmaz..hele bıde akşam ıdman yapıosanız...ne kadar uyarıcı tarzı şey kullansamda 4ml kas gevsetıcı sorunsuz uyutuo benı 2ml gece 2 de anca uyuyorum..4ml rahatca derın bı uyku cektırıo...sinir başa bela bişey eşinizle dostunuzla aranızı bozar...onun için kendınızı tutun ben bu degılım dıyın sınırınıze hakım olun...ben baska pek yan etkı yasamadım ufak tefek ıgne olduktan sonra oksurukler fln oldu ama onları pek yan etkıden saymıyorum..iç organlarım ne halde şu an bı bilgim yok görünenler bunlar:)

Sayfayı Paylaş