Başımdan Geçen Olay...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bibooo tarafından 31 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bibooo

bibooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben 18 yaşındayım boyum 1.65(en son ölçtüğümde) kilomda 59 şuan.Geçen sene 3 ay bb yaptıktan sonra bırakmıştım ve şimdi tekrar başladım 3 aydır yapıyorum.Geçen gün ben amino asit alayım diye gittim fiyat bakim dedim.Yanımdada arkadaşım vardı oda alıcaktı.Fakat supplementci adam ağzından girdi burnundan çıktı onu ikna etti fakat ben tam ikna olmamıştım ama onun kartıyla alacağımızdan dolayı bende almak ve kazıklanmak zorunda kaldım.Aldığımız marka ne mi dersiniz nitrofull :( 1 kg protein ve 300 tablet aminoyu bize kitledi adam.Hayatım boyunca hiç böyle içime bişe oturmamıştı.Eve geldim markayı bilmedğimden araştırayım dedim fakat başıma kaynar sular döküldü.Günlerce araştırdım.Bunlar kullanamıyorum.Ne yapim bilmiyorum yorumları okudum içimi korku sardı şimdi bişe olmasa bile ilerde bi hastalık çıkar mı diye düşünmeden edemiyorum.Kullanim mi gidip çöpemi atim ne yapim bilemiyorum? Şimdi ne yapmamı önerirsiniz ? :confused:

2. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    iade edebilirsin. aynı fiyata veya üzerine ekleyip başkasıyla değiştirebilirsin
    tabii mevcutları hiç açmadıysan

3. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    açtıysan da kullan . öyle hastalık falan çıkarmaz ileride .
    nesquik içiyormuş gibi düşün kendini.
    tek yan etkisi protein tozunun yapacağı gaz :)

( tecrübe ile sabit )

DevrimYılmaz ve AhmetArda bunu beğendi.
  4. bibooo

bibooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Açtım aptal gibi.İçinden ölçek bile çıkmadı bu nasıl bir ticaret çözemedim ben :) Peki nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz ? Amino asiti kullanmayı düşünmüyorum bare protein boşa gitmesin.Ve bu bende yağ olarak kilo yapmaz dimi şuan nette ölçüm yaptım yağ oranı %10 olarak gözüküyor.Yakında resimlerimi koycam zaten ordada gözükür.Bu spor dışında futbol oynuyorum fakat bu sene için bıraktım çünkü üniversite sınavı var.Ama önümüzdeki sene için daha güçlü olim zinde kalim diye bunu yapıyorum.

5. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    her ikisini de antrenmandan yarım saat önce ve antrenmandan hemen sonra kullan .
    protein tozunu süt ile karıştırma ( bu sadece bu marka için geçerli ) aşırı gaz yapar.

ölçek kutunun dibinde kalmıştır . kutuya bir kaşık ya da çatal sok karıştır dibini bulursun .
    yok illa çıkmadı diyorsan bir ölçek tepeleme bir yemek kaşığına denk gelir hemen hemen . ona göre kullanırsın .

bibooo bunu beğendi.
  6. bibooo

bibooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok abi kutuyu tepeleme döktüm başka bir yere gene çıkmadı ölçek :D Kaç ölçek kullanim peki ? Çalıştığım salondaki abi var o 1 ölçek ideal dedi.Satın aldığım adam 4 ölçek koy dedi ama oda çok bayıyor hele ki süt ile.

7. bibooo

bibooo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flood yapmak olcak biraz ama nasıl kullanmalıyım bu markayı öneriniz nedir ? Kaç ölçek kullanmalıyım proteini ?

Sayfayı Paylaş