Bırkaç ilginç sorum var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nrdeb tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nrdeb

nrdeb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Boy : 1,84
    Kilo : 65 (normalde 75 olması lazım 10 kilo zayıfım)

Resim : http://imgim.com/2e58eg3.jpg (not bu adam Christian Bale bu film için bu kadar zayıflamış,sonra fit bir hale gelmiş. Kafasına göre kilo alıp-veriyor nasıl yapıyorsa)

Benim şuanki vücudum bu adama benziyor. Bu kadarda zayıf değilim kaburgalar bukadar sayılmasa bile yinede sayılıyor.Kol kaslarımda sıktığım zaman anca bu adam gibi oluyor.

Spor salonuna kayıt olcam 2 hafta içinde.
    Haftada en fazla 4 gün gidebilirim. Her gittiğimde en fazla 1,5saat kalabilirim.

Bu şartlara göre;

1-) Bu kadar cılız bir vucütla sizce kilo alıp gelişebilir ve fit bir vucüt sahibi olabilir miyim?

2-) Mastürbasyonun bu sürece bir zararı var mıdır?

3-) Spor öncesi karbonhidrat lazım. Ben bu karbonhidratı yoğurtlu makarna ile sağlasam sorun olur mu? Bir tabak yoğurtlu makarna ve bir bardak vişne suyu yeterli midir? İdman sonrası yumurta,pilav,tavuk yicem.

4-) Haftada 4 gün. Her seferinde 1-1,5 saat vucüt geliştirmek için yeterli midir?

5-) Yağda yumurta,omlet,melemen protein sağlar mı? Yoksa illaha haşlanmış yumurta mı lazım?

6-) Ben çok kıllı biri değilim. Sadece göğüs kafesimin ortasında ve göbek deliği çevresinde kıllanma var. Bu kılları nasıl yokedebilirim? Göbek çevresi için ağda yapmaya çok korkuyorum. Göğüs için ağda yapsam kıllar gider mi? İz kalır mı? Kökler belli olur mu? Bi yardım ltfen

Son düzenleme: 3 Eylül 2012
  2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    1 kişi bunu beğeniyor.
  3. nrdeb

nrdeb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
  4. Ogden

Ogden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    christian bale işi bitirmiş ben bu adama gerçekten hayranım, çekeceği filmler için ayrı ayrı kilolara bürünüyor ve tekrar istediği vücudu yapıyor, çok sıkı bir çalışma gerekir,

mastürbasyonun kesinlikle gelişime zararı vardır, meniler vücuttan atıldıkça yenileri üretilmeye başlar, vücuttan ne kadar geç çıkarsa o kadar az enerji yer,

kilo almak istiyosanda body yanında bir spor'a başla ama sert ve çok yorucu olsun (kilondan dolayı, canın ne dayanamazsın falan derler, moralini bozma bilakis onlara bu laflarını yedirmek için daha fazla dayan), bu sporun yorgunluğu iştahını açıcaktır.

boks, kickboks yada muay thai öneririm

5. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Cevaplar ;
    1.Body ile herkez gelişir. ama erken ama geç.bu yolda kimler gelişti bir görsen.Motive amaçlı forumda Üye fotoğrafları bölümünü ziyaret etmeni tavsiye ederim.
    2.Mastürbasyon yaparsan enerji kaybı oluşur ve daha az istekli olursun bu sporu yapmaya(zaten doktorlar da haftada 1 kez uygun diyorlar) ve mastorbasyonda kalori kaybı oluşur senin öyle bir vücutla bunu göze alamassın.
    3.tabii güzel olur,karbonhidrat sana yararı olucaktır
    4-zaten en uygun haftada 4 veya 5 gündür,dinlenmeden yaparsan eğer vücudun gelişmez. kasların dinlenmeye ihtiyacı vardır.
    5-haşlanmış yumurta neden tavsiye ediyorlar ; yağ oranı daha düşük olduğu için,senin kararın yağ istiyorsan öylede yapabilirsin.
    6-Nasıl gider diye sorarsan ; 1- Ağda(tavsiye) 2-Jilet(önerilmez daha fazla çıkartır) 3-kıl dökücü krem(önerilir) 4-Makine(önerilir) / ancak ağda yaparsan eğer 2-3 saat boyunca ağda yaptığın bölgeye su değmemesi ve güneş ışını almaması gerekir,terleme olmaması gerekir yoksa bölgede güneş yanığı gibi küçük beyaz lekeler oluşur.doğru yaparsan lekeler oluşmaz.
    Biraz uzun oldu ama umarım faydası olmuştur.

6. nrdeb

nrdeb Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Birde ben daha önce spor salonuna gitmedim.

Buranın bir rajonu,kuralları filan var mıdır?
    Yani tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
    Mesela ne giymem lazım?
    Duş yerleri,soyunma odaları vardır değil mi?

Sayfayı Paylaş