bırakmalımıyım?

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Deli333 tarafından 20 Şubat 2005 başlatılmıştır.

  1. Deli333
    Offline

    Deli333 Yeni Üye

    Katılım:
    8 Temmuz 2004
    Mesajlar:
    630
    Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar burası daha çok takıp edılen bır bolum oldugu ıcın buraya acayım dedim. creatine kullanıyorum 1 haftadır. onunla beraber roaccutane kürümün son ayı . biraz rahatsızlık başladı, acaba bırakmalıyım? acaip bunalmaya başladım, ateşte arttı. yardım edin. ciğeri elimize almayak? sadece creatın olsa birşey demiyecem ama, roaccutane karaciğere toksit etki yapan bir ilaç.
     
  2. ALPEREN
    Offline

    ALPEREN Özel Üye

    Katılım:
    4 Ocak 2005
    Mesajlar:
    956
    Beğenileri:
    468
    Ödül Puanları:
    0
    Bu tip ek besinlerin herhangi bir ilaçla birlikte kullanılmasını önermiyorlar.Çünkü ilaçlarla bu ek besin maddelerinin nasıl bir etki yapacağı bilinmiyor.

    Örnek vermek gerekirse,"keten tohumu" ile "aspirin" aynı anda kullanmayın diyorlar.Çünkü ikiside damar genişletiyor bu durumda iç kanama olabiliyor,bu yazıyı ayrıntılı olarak foruma koymuştum.

    Günlük aldığınız doz nedir?5g ise sorun olmaması lazım.Creatin yüksek dozda,bulantı,ateş yapabiliyor.Bende mesela sivilce yapıyor o yüzden uzun süredir bıraktım,kullanmıyorum.Sivilcelerin özellikle tam damar üzerinde olması,toksit etki yapmış olabileceğini gösteriyor.

    Vücudunuzda olağan dışı şeyler olduğuna göre "creatin" bence kesilmeli.Enazından denersiniz,bakalım creatin mi etki yapıyor.Diğer bir yandan kullandığınız akne ilacı da baya tesirli bir ilaç onu doktor kontrolünde kullanıyorsanız doktora durumu anlatın.

    Son olarakta,karaciğer için bir numaralı destek "enginar" yemenizi öneririm.

    Geçmiş olsun...
     

Sayfayı Paylaş