Bıktım artıık !!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wynels tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. wynels

wynels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar vucumdan bıktım artık herke benle dalga geçiyor :( öncelikle suratım uzun ve burnum çok kötü burnumu hep saklamak zorunda kalıyorum yandan görmesinler diye çünkü yan profilim iğrenç tam bir görüntü kirliliği iğrenç :( kaşlarım çok kalın alıyorum alıyorum çıkıyo boyum uzun da değil çok da kısa değil ama sınıftaki tüm kızlar benden uzun kısa olan 2 3 kişi anca var sivilcelerimden de bıktım artık hiç arkadaşım da yok bu nasıl derttir abi ya bıktım artık öldüreceğim kendimi sonunda çok tipsizim öyle böyle değil gülemiyorum dişlerim kötü yani hani derler ya her insanın 1 kusuru vardır tamam kabul ama bende 1000 tane kusur var allah beni neden böyle yarattı ? tipimle sınıyor beni bıktım artıkk dua ediyorum nafile ateist olcağım yakında o duruma geldimm çevremdekilere söylüyorum inancını kaybetme diyolar ama bıktım artık gerçekten yaşıtım kızları çok güzel ben neden böyleyim ? hiç kimse sevmiyor da ayrıca beni ne sevgilim var ne arkadaşım okulda hep yanlızım kimse benimle arkadaşlık yapmak istemiyorum tipimden dolayı dalga geçiyolar özürlü diye halbuki burnumu saklamamın sebebi utanmam yani görememelerini istiyorum bıktım artık yakında intihar edeceğim napmalıyım allaşkına yardımm edin bittim artık zenginde değiliz zaten yurtdışına bile çıkamıyorum :( Ve bir kızım bilirsiniz siz güzzelliğe çok önem verirsiniz doğal olarak napmalıyım bıktım artık :( kafa_

2. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sakinnnn :D
    Bence cok buyutuyosun .
    Olmusla olmamısa care yok.
    konuyla alakasıı yok diyeceksın belki ama bir spora baslasan guzel olur .

3. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    sakin ol ya üzülücek bişiy yok olur öyle şeyler bende gülünce embesile beziyorum mesela, hem henüz gelişmiş değilki vucudunda suratında böyle düşünme

4. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Burnunu insan nasıl saklayabilir onuda anlamış değilim ama bir resmini paylaşabilirmisin ?

5. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarını önüne getirebilir

6. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kaç yaşındaydın ?

7. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Bırak dert etme kimleri kimleri gördük.Okul hayatı boyunca seninde dediğin gibi kimse yüzüne bakmazdı mezun olduktan sonra hem başarılı olup hem de güzelleşen insanlar.Herkesi kendine hayran bırakıp yüzlerine bakmayan insanlar.Başarılı olup bi yerlere gelmeye bak o zaman sana sırt dönenler peşinden koşar.Herkesin bi özelliği vardır kimse boş yaratılmamıştır.Kendi yeteneğini ve yönünü bul üstüne git.Şunu da unutma sen ne yaparsan yap,nasıl olursan ol arkandan konuşanlar,çamur atmaya çalışanlar hep olacaktır.Kulak asma yoluna git yoksa çok şey kaybedersin.

2157, rockybalboa7, akman ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. wynels

wynels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lise 1 deyim yani 15 yaşındayım.
    hani diyosun ya büyüyünce güzelleşirsin falan diye ama büyüyünce de bi anlamı kalmayacak ki gençlik yıllarımı dalga geçilerek suratımı kapatarak yaşamak istemiyorum bıktım artık. :(
    Burrnumu saçımla değil elimle kapatıyorum kemikli garip bi şey down sendromlu gibiyim resmen ya resimlerde iğrenç çıkıyorum yok böyle bişey :( artık milletten foto çalıyorum suratları gözükmeyen onları kullanıyorum başka çarem yok napim :( millet ajansa kaydolsun ben anca onlara bakıyim bön bön boy 175 saç kumral oh ne ala ne ala :( saçlarımı açmıyorum hiç açmamada gerek yok zaten açsamda yine muşmula suratlı birşeyim kimseye yararım yok özel bir yeteneğim yok boyum da uzamıyo zaten bıktım artık :(

9. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0

Ives, cece1 ve CarpeNoctum bunu beğendi.
  10. akman

akman Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    okudugum kadarıyla çok büyük sorun yapmışsın kendine bunu eğer durumun varsa işe estetik cerrahiden burnunu kücük bir operasyonla düzelttirerek başlayabilirsin daha sonra gidersin cildiyeye sivilcelerine cözüm bulursun (hap,krem vs. veriyorlar). Moralini kesinlikle bozma herşeyin bir çaresi vardır. mesela benimde burnum kemiklidir benimde yüzümde sivilce vardır boyumda öyle cok uzun degil önemli olan kendine güvenmektir ve fitness'a başlamanıda kesinlikle tavsiye ederim insanın özgüvenini diriltiyor resmen.

Son düzenleme: 29 Ocak 2013
    Dwight Howard bunu beğendi.
  11. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle fitnese başlamalısın, burun dediği gibi kücük bir ameliyatla düzeltilebilir, sivilcelere gelirsek henüz 15 yaşındasın daha gelişiyosun ergenlik döneminde olan şeyler onlar daha büyiceksin suratın değişicek vucudun değişicek herşey değişicek sivilcelerde gidicek, bendede var 18 yaşında olmama ramen, 4 sene önce falan mayın tarlası gibiydi suratım ancak şimdi tek tük çıkmaya başladı bu kadar büyütülücek birşey değil sakin ol : )

12. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herşeyin bir çaresi vardır..18 yaşına gelince maddi durumun iyi ise burnunu da dişini de sivilcelerini de yaptırabilirsin..

13. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama

Dur daha ne gençliğin bitmesi.Gençliği lise olarak görme asıl liseden sonra hayattan tat almaya başlarsın:)Daha hatların bile oturmamış.2 sene gibi sürede adete mutasyon geçirenleri gördüm ben lisede.Nasıl olduğunu anlayamazsın bile.Eğer sen dert edersen daha çok batıcak hem insanların hem senin gözüne.Sen illa yok diyosan.Burnunu mu beğenmiyosun iyi bir doktorun elinden tek operasyona bakar,kaşların mı kalın bi kaç seanslık lazer epilasyona bakar.Sivilceler zaten ergenlik döneminden sonra kaybolur.Spor yaparsın sağlam bir fizik.Üstünede sağlam bi kariyer.Bu kadar hayattan soğuma eğer başta böyle yaparsan olaylar ço kdaha kötü yerlere gider.

14. wynels

wynels Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki boyumun uzaması için ne yapmalıyım arkadaşlar 160 falanım ya çok kısayım sınıftakiler hep 170 falan 175 olmak istiyor allaha şükür fiziğim güzel bide boyum uzun olsa...

15. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    %70 %75 aileden gerisininde beslenmeden sanırım

16. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Türkiye'de sınıftaki kızların hepsinin boyunun 1,70 den fazla olması......
    İyi denk gelmiş ya da seçmişler heralde.

deathlifter, Rinkushichi, mehmetanil ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. Dwight Howard

Dwight Howard Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    enka okullarında herkesin uzun : ) bizim okuldada öyle gerçi 1.70ler normaller

18. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Lise 1 çocukluk gençlik değil:) Ben erkek sandım aslında sonradan kızım demişsin. Bence sen fazla büyütüyorsundur kızlar büyütür böyle şeyleri bi de geçsin 1-2 sene tipin daha oturur lise 3-4'e doğru. 1.75'lik bi kızda çok nadir görüyorum ben 1.75'lik kaç türk kız var ki?

mr_dblue bunu beğendi.
  19. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Boyunu hiç kafana takma sen gelip bide bizim okuldakileri görsen meslek lisesinde okuyorum boylar 1,50 , 1,60 arası , sakal bırakan kızlar var artık düşün , kendini saklama benimde burnum kırıldı kavgada bende 1-2 ay utandım sakladım ama gerek yok saklamaya 18 yasıma girdim bugün yarın ameliyat olucam , kimse umrunda olmasın ezilme sen zamanla her şey yoluna girer sivilce sorunu o yaştaki herkeste olur bunuda kafana takma bence .

20. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sen kız değil miydin..daha 15 yaşındasın ve boyun 1.60..20 yaşına kadar uzarsın zaten..Türkiye'de kızların çoğu kısa 1.60da kalsan bile anormal olmazsın diye düşünüyorum

mr_dblue bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş